Banner ad space:headerSELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-28" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-28 10:02:54' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-28 10:02:54' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=500checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-28" and view_hour=10 and campaign_id=500update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1657518

ORMAN İŞLETME ŞEFİ'NİN MUTLU GÜNÜ

Yaklaşık 4 yıldır Bodrum Orman İşletme Şefi olarak görev yapan Önder Barut baba...

ORMAN İŞLETME ŞEFİ'NİN MUTLU GÜNÜ
Yaklaşık 4 yıldır Bodrum Orman İşletme Şefi olarak görev yapan Önder Barut baba oldu.

Bugün sabah saatlerinde özel bir hastanede bebek sahibi olan Solmaz ve Önder Barut çifti sağlıklı bir şekilde bebeklerine kavuşmanın mutluluğunu yaşadılar.

Orman İşletme Şefi Önder Barut, dünyanın en güzel hediyesini aldığını ve adını Deniz Likya koyduklarını belirterek şunları söyledi, "Saat 10.30 sularında dünyaya geldi, 3 kilo 180 gram, 48 santim uzunluğunda. Annesi ve kendisi gayet sağlıklı" diyerek heyecanlı bir şekilde kızını anlattı.

2. torun sahibi olduğunu söyleyen Ali Şirip ise müjdeli haberi alır almaz Aydın'dan kalkıp geldi. Ali Şirip, "Allah analı babalı büyütsün, sağlıklı olsun, vatana millete yarasın" diyerek duygularını ifade etti.

Kent Haber olarak, dünyaya merhaba diyen ve ailesinin yüzünü güldüren Deniz Likya bebeğe sağlıklı uzun ömürler diliyor ailesine de gözleri aydın diyoruz.