Ortaca'da Mide Bulandıran Olay!

Ortaca’da mide bulandıran tecavüz olayı Müge Anlı’da ortaya çıktı. Biri üvey kızı olan, iki genç kıza defalarca tecavüz ettiği ortaya çıkan Selahattin Yalnız gözaltına alındı. Yalnız’ın daha önce üvey kızı F.T.B. ve arkadaşının kızı B.D.’nin ikametinden 63 bin TL parasını alarak ayrıldığını belirterek polise başvurduğu öğrenildi.

Ortaca'da Mide Bulandıran Olay!

Ortaca’da yaşayan Selahattin Yalnız (63), beraber yaşadığı üvey kızı F.T.B. (24) ve arkadaşının kızı B.D.’nin (18) ikametinden 63 bin TL parasını alarak ayrıldığını belirterek, 17 Mayıs’ta Ortaca İlçe Emniyet Müdürlüğüne müracaatta bulundu. Selahattin Yalnız daha sonra Müge Anlı’nın programına katıldı.

Mide bulandıran gerçekler ise Müge Anlı'da ortaya çıktı. Buna göre, Bahar ve Gizem anneleri vefat edince komşuları Fitnat ve Selahattin ile kalmaya başladı. Stüdyoya kızları aramak için gelen Selahattin Yalnız'ın ise kızlara tecavüz ettiği ortaya çıktı.

MİDE BULANDIRAN İTİRAF

Tecavüze uğrayan F.T.B. ve B.D. programa katılarak çarpıcı itiraflarda bulundu. Genç kızlar, Yalnız’ın kendilerine tecavüz ettiğini ve ellerinde görüntülerin bulunduğunu ifade ederek, 18 Mayıs’ta İstanbul Başakşehir İlçe Emniyet müdürlüğü Aile İçi Büro Amirliğine müracaat ettiklerini kaydetti.

B.D'nin zihinsel engelli kardeşi G.'ye de tecavüz eden Selahattin Yalnız ise “Montaj değil onlar hepsi gerçek. Ama bak bakalım bir kere benim kılım kıpırdıyor mu? Beni uyutarak istediklerini yaptılar” dedi.

DÖRDÜNÜZ DE BENİM KARIM OLACAKSINIZ

Yıllardır üvey babasının tecavüzüne uğradığını ve annesinin de her şeyi bildiğini iddia eden belirten F.T.B. ise, “14 yaşımızdan beri bu adam ikimize de aynı şekilde tecavüz ediyor. Müge Abla, artık sen bizi kurtarırsın bunun zulmünden. Bize satırla saldırıyordu. Sürekli bizi dövüyordu derinizi yüzerim diyordu. Dördünüz de benim karım olacaksınız” dedi.

Anlı’nın yayını ihbar kabul polis ekipleri Yalnız’ı gözaltına aldı. Yalnız, emniyete götürülürken çevredeki vatandaşların tepkisine uğradı.