Ortalığı Birbirine Kattı; 2 Çocuk Yaralı!

Bodrum’da otomobili ile başka bir otomobile çarpıp 2 çocuğun yaralanmasına sebep olan şahıs, kaza yerinden kaçtı. Trafikte tehlikeli bir şekilde seyrini sürdüren sürücü, polis tarafından yakalandı.

Ortalığı Birbirine Kattı; 2 Çocuk Yaralı!

Gece saatlerinde Kıbrıs Şehitleri Caddesi’nde Turgutreis istikametine doğru seyreden ve alkollü olduğu belirtilen 34 BEZ 597 plakalı otomobilin sürücüsü, Jandarma Kavşağı’nda kırmızı ışıkta bekleyen otomobile arkadan çarptı. 

Kazada ışıkta bekleyen otomobildeki 10-12 yaşlarındaki 2 çocuk yaralandı. Çarpan otomobilin sürücüsü, vatandaşların durdurma çabasına rağmen hasar alan aracı ile kaza yerinden hızla uzaklaştı. 

İhbar üzerine kaza yerine gelen 112 Acil Sağlık ekibi, yaralanan 2 çocuğu hastaneye götürdü. Kaza anında büyük korku ve panik yaşadıkları öğrenilen 2 çocuğun genel sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi. 

Bir süre sonra 34 BEZ 597 plakalı otomobil, zikzak çizerek Bodrum istikametine doğru seyretmeye başladı. Trafik güvenliğini tehlikeye sokarak ilerleyen sürücü, Vergi Dairesi civarında polis ekiplerince yakalandı. 

Gözaltına alınan sürücü, alkolmetreye üflemeyi reddedince de kan tahlili için hastaneye götürüldü.