ORTEM’DEN YENİ ARAÇLAR

Aralık 2010 tarihinde yenilenen Bodrum Belediyesi araç filosu ile birlikte belediyeye...

ORTEM’DEN YENİ ARAÇLAR
Aralık 2010 tarihinde yenilenen Bodrum Belediyesi araç filosu ile birlikte belediyeye bağlı Ortem şirketi de çöp kamyonlarını yenilemişti. Bodrum Belediyesi’ne bağlı çalışan Ortem firması mevcut araçlarına yenilerini ekledi 2 adet 13 metreküp ile 2 adet 7 metreküp çöp kamyonu daha hizmete sunuldu.

Ortem Müdürü Ümit Yılmaz yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Bodrum gibi dünyanın en özel köşelerinden birine hizmet vermek firmamız için bir gurur kaynağıdır. Bodrum’a hizmeti daha kaliteli götürürken, araçlarımız ve personelimiz ile görüntü kirliliği de yaratmamamız gerektiğinin bilincindeyiz. Bodrum Belediye Başkanı Sayın Mehmet Kocadon’un Bodrum’a gösterdiği itinaya paralel olarak biz de araçlarımızı yenilemeye devam ediyoruz. Geçen Aralık ayında tamamen yeni olmak üzere 4 adet 7 metreküp, 1 adet 13 metreküp ve 1 adet de süpürge makinesi getirmiştik. Sezona girmek üzereyken bu filoya 2 adet 13 metreküp ile 2 adet 7 metreküp çöp kamyonunu daha ilave ettik. Bodrum’da yükselen kaliteye biz de ayak uydurmaya devam edeceğiz” dedi.

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ise Bodrum Belediyesi ile Ortem arasındaki çalışmanın son derece uyumlu sürdüğünü belirterek, Bodrum adına yaptıkları tüm yatırım ve çalışmalar için kendilerine teşekkür etti.