Otel Otoparkında Güpegündüz Hırsızlık!

Bodrum’da yaşayan Öznur Aydost’un motosikleti park ettiği otelin otoparkından güpegündüz çalındı.

Otel Otoparkında Güpegündüz Hırsızlık!

Bir tur firmasında çalışan Öznur Aydost, Yalıçiftlik Mahallesi’nde faaliyet gösteren bir otele motosikletini park etti. Akşamüstü saatlerinde işi biten Aydost, evine dönmek üzere motosikletini park ettiği yere geldi. Motosikletini yerinde göremeyen Aydost, kısa süreli şok yaşadı. 

Otelin güvenlik görevlileri ile güvenlik kamerasına bakan Öznur Aydost, 20-25 yaşındaki bir şahsın, motosikletini düz kontak yaparak çalıştırdıktan sonra direksiyon kilidini kırdığını ve ardından motosiklete binerek uzaklaştığını gördü. Jandarmaya başvuruda bulunan talihsiz kadın, motosikletini her yerde aradı. 

Kent Haber’e açıklama yapan Aydost, “Ben saat 12.05’te motosikletimi otelin içerisine park ettim. Direksiyonumu kilitleyip anahtarımı aldım, kaskı da motosiklete astım. 16.00’da geldiğimde motosikleti bulamadım. Güvenlikçilere motosikleti çekip çekmediklerini sordum. Çekmediklerini söyleyince güvenlik kamerasına baktık ve motosikletin çalındığını gördük. Görüntülerde şahıs, önce etrafına bakınıyor. Daha sonra ön paneli açıyor ve motosikleti düz kontak yapıp çalıştırıyor ve kaskımı takıp binip gidiyor. Tam 13.35’te motosikleti alıp götürdüğü görülüyor. Jandarma da yol üstündeki kameralarını kontrol etti. En son Kızılağaç’taki manavın kamerasında yoldan geçtiği görülüyor. Her yerde motosikletimi aradım, motosiklet tamircilerine de haber verdim. Henüz bulunamadı” dedi.