OTOBÜS FİRMASINDAN HALKLA İLİŞKİLER OFİSİ...

Kamil Koç şehirlerarası otobüs firması, müşterilerinin şikayetlerinin daha hızlı...

OTOBÜS FİRMASINDAN HALKLA İLİŞKİLER OFİSİ...
Kamil Koç şehirlerarası otobüs firması, müşterilerinin şikayetlerinin daha hızlı çözümlenebilmesi için Bodrum'da bir halkla ilişkiler bürosu açtı.

Şirketin müşterilerine daha kaliteli hizmet verebilmek için Bodrum Otogarında faaliyete geçirdiği ofisin açılışına Kamil Koç Ege Bölge Sorumlusu Birol Bekret, Kamil Koç Operasyon Destek Denetim Birim Yöneticisi Erhan Güler, Kamil Koç Acente Sahibi Seçil Oktay ile ofis çalışanları katıldı.

Açılışta konuşan Ege Bölge Sorumlusu Birol Bekret, şirketin Bodrum bölgesinde yeni bir yapılanma içinde olduğunu belirterek, şunları söyledi:

"Yolculara daha iyi hizmet verebilmek amacıyla buradaki yolcu ilişkileri için bir birim kuruyoruz. Gelen her yolcumuzun şikayetlerini daha iyi öğrenelim istedik. Burada güzel bir ofis yaptık. Yolcularımıza daha iyi hizmet verebilmek ve kalite standartlarımızı daha üst standartlara taşıyabilmek için burada birim kuruyoruz. Bunun başında Erhan Güler bey duruyor" dedi.

Firmanın Operasyon Destek Denetim Birim Yöneticisi Erhan Güler ise vatandaşlara artık daha iyi hizmet verebileceklerini anlatarak, şöyle konuştu:

"Ege bölge müdürlüğü öncülüğünde yeni bir yapılanma söz konusudur. İlk etapta Fethiye ile başlandı, ikinci ayağımız Bodrum, yarın itibariyle de Muğla, Aydın ve Denizli'de açılışımız söz konusu olacaktır. 8. yılımızda daha iyi hizmet verebilmek adına böyle bir organizasyona baş vurduk. 2014 yılında 18,5 milyon yolcu hedefliyoruz" dedi.

Yapılan konuşmaların ardından halkla ilişkiler ofisi törenle açıldı. İşletme belgesinin verilmesiyle devam eden açılış töreninde üzerinde Kamil Koç yazılı pasta kesildi.