Otomobil Hurdaya Döndü; 2 Yaralı!

Bodrum’da bir otomobille hafriyat kamyonunun çarpıştığı kazada 1’i ağır 2 kişi yaralandı.

Otomobil Hurdaya Döndü; 2 Yaralı!

Akyarlar- Bağla yolunda seyreden taş yüklü kamyon ile karşı istikametten gelen bir otomobil çok şiddetli bir şekilde kafa kafaya çarpıştı. Çarpışma sonrası kamyon devrildi, otomobil ise çarpışmanın etkisiyle hurdaya döndü. Kaza sonrası otomobil sürücüsü Recep Celen, direksiyon ile koltuk arasında sıkıştı. 

İhbar üzerine sağlık, jandarma ve itfaiye ekipleri, belirtilen bölgeye gitti. Hurdaya dönen otomobilde sıkışan otomobil sürücüsü genç, Bodrum İtfaiye Grup Amirliği ekiplerince sıkıştığı yerden çıkarıldı. Kazada kamyon sürücüsü İlhan D. de yaralandı. 

112 Acil Sağlık ve Acıbadem Hastanesi ambulanslarına alınan yaralılar, hastanelere kaldırıldı. Yüzüne ağır darbe aldığı, ayrıca iç kanama geçirdiği öğrenilen otomobil sürücüsü Recep Celen’in hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenildi. 

Akyarlar - Bağla yolunda daha önce de benzer bir kaza yaşandığını anlatan İlbeyi Koca adlı vatandaş, “Bu ikinci kaza. O kazada aynı şekilde oldu. Buna bir önlem almak lazım. Çünkü yolda çok ciddi sıkıntı olduğunu hissediyoruz” şeklinde konuştu.  

Muhabir: Hamdi Yörür