OTOMOBİL TALİHLİSİ HALA ORTAYA ÇIKMADI!

Bodrum Spor yararına düzenlenen bir kampanya için, Mayıs ayının son günlerinde Noter...

OTOMOBİL TALİHLİSİ HALA ORTAYA ÇIKMADI!
Bodrum Spor yararına düzenlenen bir kampanya için, Mayıs ayının son günlerinde Noter huzurunda yapılan çekilişle talihlisi belirlenen otomobil otoparkta yeni sahibini bekliyor. Yapılan çekilişte 2010 model “0” Kilometre 39 milyarlık aracı 4954 numaralı Bodrum Spor piyango biletine çıktığı açıklanmıştı.
Aradan 10 günden fazla zaman geçmesine rağmen talihlinin ortaya çıkarak aracını teslim almaması hayretle karşılanıyor.Böyle bir dönemde yaklaşık 40 Bin Lira değerinde bir aracın teslim alınmaması ya talihlinin çekiliş sonuçlarını henüz öğrenmediğini yada ihtiyacı olmadığını düşündürüyor.Öte yandan talihlinin otomobili kazanmasının uygun olmayacağını düşünen biri olması da ihtimal dahilinde.


B.B. Bodrum Spor Kulüp Başkanı Etem Özyurt çekiliş sonrası ropörtaj verdiği Kent Mikrofonlarına “ spor kulübüne gelir sağlamak amacıyla geçtiğimiz ocak ayında milli piyango idaresinin izni ile çekiliş düzenledikleri söylemiş, Paşalılar Otomotiv’in , sıfır kilometre 2010 model Linea otomobili ücretsiz olarak kulübe hediye ettiğini belirterek kulübe yaptıkları destek için Paşalı Otomotive de teşekkür etmişti.Özyurt, Bodrum Çarşı kapısında dört ay sergilenen otomobili, çekilişten sonra teslim etmek için 4954 numaralı bileti satın alan kişiyi 19 Haziran 2010 tarihine kadar bekleyeceklerini “ söylemişti.

19 Haziran tarihine kadar talihlisi beklenen otomobil şimdilik Bodrum Belediye Garajında akibetini bekliyor.Bakalım talihli bu tarihe kadar ortaya çıkacak mı ' Belki de bu durum Bodrumspor’a yeni bir otomobil çekilişi yapma fırsatı kazandırır, ne dersiniz'...