OTOMOBİL YOLCU MİNİBÜSÜNE ÇARPTI!

Bodrum'da yaşanan trafik kazasında lüks bir otomobil yolcu minibüsüne çarptı. Olay...

OTOMOBİL YOLCU MİNİBÜSÜNE ÇARPTI!
Bodrum'da yaşanan trafik kazasında lüks bir otomobil yolcu minibüsüne çarptı. Olay yerinin savaş alanına döndüğü kaza sonrası otomobil şoförü ve minibüste yolcu olarak seyreden bir kişi yaralandı.

Edinilen bilgiye göre akşam saat 22.30 sularında Hastane Kavşağı'ndan Bodrum istikametine seyreden Hakan Çapak idaresindeki 48 TM 6534 plakalı yolcu minibüsüne, süratli seyrettiği iddia edilen Murat Suna idaresindeki 48 BN 444 plakalı lüks otomobil arkadan çarptı.

Kazanın ardından ortalık savaş alanına döndü. Çarpmanın şiddetiyle minibüs metrelerce ileriye giderken otomobil ise refüje çıktı. Kazada otomobil şoförü Murat Suna ile minibüste yolcu olarak seyreden bir kişi ağır şekilde yaralandı. Minibüsteki diğer yolcuların ise büyük bir korku yaşadıkları görüldü. Olayı görenlerin haber vermesiyle bölgeye 112 Acil Sağlık, itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi.

İki yaralı kaza mahalline gelen ambulanslara alınarak Bodrum Devlet Hastanesi'ne kaldırılırken polis çevrede güvenlik önlemleri aldı. Kazazedelerin tedavilerinin sürdüğü bildirildi. Ağır şekilde hasar alan her iki araçtan da yola yağ ve mazot döküldü. Belediye ekipleri yağ dökülen noktalara talaş döktü.

Polis kazayla soruşturma başlattı.