OTOMOBİLDE GELİNEN SON NOKTA, "RENAULT KADJAR"

Kutay Motorlu Araçlar, yolların yeni gözdesi Renault Kadjar için tanıtım lansmanı...

OTOMOBİLDE GELİNEN SON NOKTA,
Kutay Motorlu Araçlar, yolların yeni gözdesi Renault Kadjar için tanıtım lansmanı ve test sürüş günleri düzenliyor.

İlham verici çeviklik anlamına gelen Kadjar piyasaya çıktığı günden bugüne, otomobil tutkunlarının gözdesi haline geldi. 2 ayda 600 adetlik satış rakamını yakalayan Kadjar serisi otomobil, son teknoloji donanımıyla kendisine hayran bırakıyor.

Hem karayolunda hem de arazide Renault Kadjar'ı bizzat test ettiğini belirten KUTAY Motorlu Araçlar Yönetim Kurulu Üyesi Bünyamin Bayhan, Kadjar'ın çok başarılı bir araç olduğunu söyledi. Renault'nun ilk kez bir SUV model, c sınıfı Crossover modeli bir araç çıkarmasına rağmen çok başarılı olduğunu belirten Bayhan sözlerine şöyle devam etti;

"Yaklaşık 2 ayda 600 adetlik bir satış hacmine ulaştı. Bu bizim için çok başarılı. Çok sevindiğimiz başarılı bir grafik. Bundan sonrada aynı satış grafiğini bekliyoruz. Çünkü adının da özelliklerini taşıyor. Şahsım olarak defalarca arazide aracı denedim. Kesinlikle çok becerikli bir araç. SUV aracı olarak satıyoruz ama öte yandan teknolojik altyapısıyla birçok yeniliklere sahip. Clio ile başlayan, markamızın büyüklüğünü ifade eden o arması ile birlikte Kadjar'da çok güzel bir şekil aldı" dedi.

Renault'un önümüzdeki dönemlerde piyasaya çıkacak yeni ürünleri hakkında da bilgiler veren Bünyamin Bayhan şunları söyledi;

"Kasım ayında Calisman diye bir aracımız gelecek. Oda d sınıfının lüks sekment bir aracı. Ondan da aynı başarıyı yakalamasını bekliyoruz. Renault yenileniyor. Clio ile başlayan ve Kadjar'a kadar süren yükselme grafiğimizin gelecek yıl yeni Megan Sedan ve Megan Hatchback ile birlikte çok iyi satışlar yapmayı hedefliyoruz. İnşallah hepimiz için hayırlı olur" dedi.

Kadjar, şık görünümlü LED ön farlara ve dev Renault logolu ön ızgaraya sahip. Araç, eller serbest park sistemi, 360 derece park destek sistemi, hız sınırlayıcı ve sabitleyici, viraj aydınlatmalı ön sis farları, R-Link 2 multimedya sistemi, geniş dokunmatik ekranı gibi teknolojik ve multimedya özelliklerine ve daha birçok özellikleri ve konfora sahip.