Özdil'in Evinde Yıkım İşlemleri Başladı

Gazeteci Yılmaz Özdil'in Bodrum'un Bitez mahallesinde bulunan villasının kaç bölümlerinin yıkımına başlandı. Sabah saatlerinde Özdil ailesi tarafından görevlendirilen yaklaşık 10 işçi, villa sorumlusu ile beraber gelerek yıkım işlemine başladı. Bodrum belediyesi Yapı Kontrol Müdürlüğü ekipleri gözetiminde yapılan yıkım gün boyu sürdü.

Özdil'in Evinde Yıkım İşlemleri Başladı

EGazeteci Yılmaz Özdil'in Bodrum'da Aktur Sitesi'nde bulunan villasının kaçak bölümlerinin kendisi tarafından yıkılıyor. Sabah saatlerinde Özdil'in villasına gelen işçiler kaçak olan bölmelerin hilti ile yıkımına başladı. 10 kişilik ekiip tarafında önce sökülebilecek bölümler alındı. Daha sonra ise jeneratör odasından yıkıma başlandı. İşçilerin yıkılacak bölümlerin pencerelerini, kapılarını söküp bahçe içerisine koyduğu görüldü.

EVİNİ TAHLİYE ETTİ, EŞYALARI DAĞITTI

Dün sabah saatlerinde evin içerisinde bulunan kaçak bölümlerin tahliyesini yapan Özdil, yıkılacak olan bölümleri de söktürmüştü. Tahliye işlemleri için Bodrum Belediyesine yazı gönderen Özdil'e verilen sürenin ardından Bodrum Belediyesi Yapı Kontrol Müdürlüğü ekipleri Aktur Sitesi'nde bulunan villaya gelerek incelemelerde bulundu. 

Tahliye işlemi yapıldığını gören ekipler tutanak tuttuktan sonra villadan ayrıldı. Ardından kaçak bölümlerde bulunan 4 kamyonet ev eşyası ise başka bir yere nakledildi. Baza, yatak, bilgisayar, sandalye, masa ve birçok eşyanın dün taşıma işlemi yapılmıştı. Evden çıkarılan eşyaların ihtiyaç sahibi vatandaşlara dağıtıldığı öğrenildi.

Binadaki yıkım işlemlerinin pazar günü de devam edeceği de edinilen bilgiler arasında.