Pazar Günü Bu Yollar Kapalı

Bodrum’da Pazar günü gerçekleştirilecek bisiklet yarışı nedeniyle bazı yollar trafiğe kapalı olacak. Pazar günü kurulan Mumcular pazarı da Cumartesi günü kurulacak.

Pazar Günü Bu Yollar Kapalı

Uluslararası Corelli Bodrum Halikarnas Granfondo bisiklet yarışları, Bodrum Belediyesi’nin destekleri, Muğla Valiliği, Bodrum Kaymakamlığı ve Muğla Karya Gençlik ve Spor Kulübü Organizasyonu’nda 15 Mayıs 2022 tarihinde Kısa ve Uzun Parkur şeklinde gerçekleşecek. 

Yarışlar nedeniyle kapanacak yollar belli oldu. 15 Mayıs Pazar günü Bodrum- Oasis Kavşağı- Bodrum Antik Tiyatro Önü- Kıbrıs Şehitleri Caddesi Kızılağaç Kavşağı- Güvercinlik- Havalimanı kavşağı-Ağaçlıhöyük- Gökçeler-Kuzyaka-Kısırlar-Beyciler- Mumcular - Pınarlıbelen- Kumköy-Çamlık-Yalı-Kızılağaç – Bodrum Antik Yiyatro önü saat 08:00 ile 13:00 arası trafiğe kapalı olacaktır. Yol Bodrum- Milas istikameti bazı noktalarda sol şeritten kontrollü olarak gidiş geliş olarak verilecek.  

Öte yandan Granfondo bisiklet yarışı nedeniyle bazı güzergahlar ulaşıma kapalı olacağından 15 Mayıs Pazar günü kurulan Mumcular sebze, meyve ve giyim pazarının 14 Mayıs Cumartesi günü açılacağı bildirildi.