Banner ad space:headerSELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-29" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-29 11:56:01' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-29 11:56:01' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=428checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-29" and view_hour=11 and campaign_id=428update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1658392

Playback Yaptığım Gün Bırakırım

Arabesk müziğin efsane isimlerinden Cengiz Kurtoğlu önceki akşam Bodrum Varyete'de sahne aldı.

Playback Yaptığım Gün Bırakırım

Sahne öncesi basın mensupları ile bir araya gelen Kurtoğlu, "Müzikte 40 yılı devirdim, artık hem eğleniyoruz hem performansımızı yapıyoruz, kendimizi unutturmamaya çalışıyoruz. Hem de iş için bir yere geldiğimizde tatil yapmış oluyoruz. Ruhum sanki hala 35 yaşında" dedi. 

PLAYBACK YAPTIĞIM GÜN BU MESLEĞİ BIRAKIRIM

Muhabirlerin son zamanlarda yeni şarkıcılardan takip ettiğiniz biri var mı sorusuna, Aydın Kurtoğlu'nu takip ediyorum diyerek espiri yapan Cengiz Kurtoğlu; "Bugün canlı performans adı altında bir çok yerde sahne alıyoruz, yüzde 50 de olsa playback yapıyorlar. Ben hiç bir zaman sahnede kulaklık bile kullanmadım. Her şeyim canlı canlı olacak. Sahnede şarkılar canlı okunmalı, okuyamıyorsa insan yapmamalı. Bir gün playback yapmak zorunda kalırsam bu işi bırakırım, kendime Cengiz Kurtoğlu sahnede playback yaptı dedirtmem, Allah korusun" dedi. 

Röportajın ardından sahne alan sanatçı, sevilen şarkılarını Varyete'yi dolduran müzikseverlerle hep bir ağızdan seslendirdi. 

Yaklaşık 2 saat boyunca sahnede kalan başarılı sanatçı, muhteşem performansını alkışlar eşliğinde noktaladı.