POLİS BODRUM SOKAKLARINDA HIRSIZ AVINDA!

Bodrum'da gece saatlerinde bir evde hırsız olduğu ihbarını alan Bodrum İlçe Emniyet...

POLİS BODRUM SOKAKLARINDA HIRSIZ AVINDA!
Bodrum'da gece saatlerinde bir evde hırsız olduğu ihbarını alan Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı polis ekipleri, hareketli dakikaların yaşanmasına neden oldu.

Bodrum'da hemen hemen her gece yaşanan veya teşebbüste kalan hırsızlık olaylarının bir yenisini polis ekipleri engelledi. Ekipler, gece saatlerinde ilçeye bağlı Cumhuriyet Mahallesi'ndeki bir sitedeki bir eve hırsız girdiği ihbarını almasıyla harekete geçti.

Kısa sürede bölgeye ulaşan sivil polis ekipleri ile motorize Yunus ekipler, bölgeyi çevreleyerek şüpheli veya şüphelileri yakalamak için titiz çalışma yaptı. Her evin bahçesine bakan ve özellikle karanlık sokaklarda da arama çalışması yapan ekipler, şüpheli veya şüphelilerin izine rastlayamadı.

Olayın teşebbüste kaldığını öğrenen ekipler, sabah saatlerine kadar bölgede şüpheli gördükleri tüm araçları kontrol ederek arama yaptı. Ekipler özellikle Bodrum dışından gelen araçlar üzerinde arama çalışmasını sıklaştırdı. Ekipler her gece hırsızlık olaylarının önüne geçebilmek için yoğun mücadele sarf ediyor.