Poyraz, Dominik'te Fırtına Gibi

TV8'de yayınlanan Survivor programına Bodrum'dan katılan Yiğit Alp Poyraz bu haftayı da zirvede tamamladı. Geçtiğimiz haftasonu yayınlanan birleşme partisine Çökertme türküsü ve oynadığı zeybek ile damga vuran Poyraz, dün yayınlanan bölümde de 7. kez SMS birincisi olarak yarışmadaki iddiasını pekiştirdi.

Poyraz, Dominik'te Fırtına Gibi

Survivor'a adım attığı ilk günden itibaren şampiyonluğun en büyük adayı olduğunu ortaya koyan Poyraz, Dominik'te sert esmeye devam ediyor. İlk 3 ayını geride bırakan programda en baştan beri performans tablolarındaki birinciliği kimseye kaptırmayan Poyraz, karakteri ve insan ilişkileriyle de izleycilerin gönlünde taht kurdu. Poyraz şuana kadar girdiği 9 konseyden 7'sinden halk oyuyla 1. olarak çıktı.

Perşembe akşamı yayınlanan bölümde gönüllüler takımından Poyraz, ünlüler takımından ise Kırkpınar Başpehlivanı İsmail Balaban sms 1. si oldu. 5 ismin potada olduğu yarışmaya veda eden isim ise ünlüler takımından oyuncu Öykü Çelik oldu.

Survivor 2021'in cumartesi ve pazar günü yayınlanacak bölümlerinde, dokunulmazlığı kaybeden takımlardan 1 kişi daha yarışmaya veda edecek.