Rahat Tavırlarla Geldi, Çaldı, Gitti!

Bodrum’da kimliği belirsiz bir şahıs, park halindeki bir motosikleti çaldı. Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde hırsızın rahat tavırları dikkat çekti.

Rahat Tavırlarla Geldi, Çaldı, Gitti!

Edinilen bilgiye göre Konacık Mahallesi Kanuni Sultan Süleyman Caddesi üzerindeki bir arkadaşının evine motosikleti ile gelen genç, motosikleti evin ön kısmına park etti. Anahtarı motosikletin üzerinde bırakıp eve giren genç, bir süre sonra evine gitmek için dışarı çıkınca motosikletinin yerinde olmadığını gördü. 

Hızlı bir şekilde güvenlik kameralarını incelemeye alan motosiklet sahibi, kimliği belirsiz bir şahsın, kaskıyla birlikte gelip motosiklete binip gittiğini gördü. 

Motosikletini bulmak için çevredeki güvenlik kameralarını araştırdığını ve motosikletini her yerde aradığını anlatan genç, motosikletinin güncel fiyatının 16 bin TL civarında olduğunu söyledi. 

Öte yandan güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde motosikleti çalan şahsın rahatlığı dikkat çekti. Başında kaskla motosikletin yanına gelen şahıs, bir süre etrafı kolaçan ettikten sonra kendi motosikletine biner gibi binip bölgeden uzaklaşıyor.