RENKLİ ECZANE AÇILIŞI

2003 yılında faaliyetine başlayan Oasis Eczanesi 7.yılına alanını ve ürün yelpazesini...

RENKLİ ECZANE AÇILIŞI
2003 yılında faaliyetine başlayan Oasis Eczanesi 7.yılına alanını ve ürün yelpazesini genişleterek girdi. Bünyesine iki dermokozmetik uzmanı da ilave ederek ,Muğla bölgesinin en büyük eczanesi olan Oasis Eczanesi, 2005 yılında da ilaç bölümüne Türkiye�e bir ilk olan otomatik raf sistemini hizmete sokan eczane olmuş.
Eczanede İki eczacı teknisyeni, üç dermokozmetik uzmanı, bir beslenme desteği uzmanı, anne çocuk sağlığı bölümü sorumlusu, hizmetler sorumlusu, ön muhasebe sorumlusu, finans sorumlusu ve bir web master olmak üzere toplam 10 personel hizmet veriyor.
Yeni eklenen bölümlerin açılışında vokalist Sevinç Yurdem ve ekibi, seslendirdiği şarkılarla açılışa gelen misafirlere keyifli dakikalar yaşattılar.
Eczane'nin Yönetim Kurulu Başkanı Taylan Çağlar, merkez hakkında şunları söyledi;
"Eczane Oasis 63 firma ile işbirliği içinde olup 16.000 adet değişik ürün çeşidiyle, bu güne kadar sağlamış olduğu hizmet kalitesini bugünden sonrada artırarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı hedefliyor. Muğla İli'nin en büyük eczanesi olarak Bodrum halkına hizmet vermekten mutlu oluyoruz."