Rotary Kulübü’ne Yeni Üyeler

Bodrum Rotary Kulübü toplantısında, 14 yeni üye için kabul töreni organize edildi.

Rotary Kulübü’ne Yeni Üyeler

Bodrum'da düzenlenen toplantıya, Rotary Kulübü 2440. Bölge Guvarnörü Ertan Soydan ve Guvarnör yardımcısı Vedat Altuğlu da katıldı.

Yeni üyelerin kabul törenin de üyelerin rozetlerini Bölge Guvarnörü Soydan ve yardımcısı Altuğlu ile Bodrum Rotary Kulübü Başkanı Dilek Fora birlikte taktılar.  

Toplumsal hizmetler yapmak amacı ile çalışmalar yürüten Bodrum Rotary kulübüne yeni üye olarak Pınar Doyar, Banuhan Keten, Melisa Tekin, Gökhan Tekin, Halil Vural, Elif Mimaroğlu, Neşe Metin, Hüseyin Zöngür, Serap Yenici, Sibel Tilbaç, Nurcan Alper, Murat Gökyokuş, Handan İlağa, ve Onur üyesi olarak Prof. Özer Ozankaya'ya kulüp rozetleri takıldı.    

Bodrum Rotary Kulübüne tarihinde ilk defa aynı anda bu kadar çok üye kazandırmaktan memnuniyet duyduğunu ifade eden Dönem Başkanı Dilek Fora, Yönetim Kurulu ve tüm Kulüp üyeleri ile birlikte çok mutlu olduklarını söyledi. 

Üye kabul törenine katılan konuklar arasında, Konya Rotary Kulübü, Milas Rotary Kulübü, Rotaract Kulübü, Karia Rotary Kulübü başkanları ile Guvarnör eşi Zehra Soydan ve kulüp üyeleri katıldı.