Banner ad space:headerSELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-29" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-29 08:13:25' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-29 08:13:25' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=329checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-29" and view_hour=08 and campaign_id=329update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1658279

ROTARY KULÜPLERİNDE DEVİR TESLİM TÖRENİ

Bodrum Yarımadası genelinde faaliyet gösteren Bodrum Rotary, Karia Rotary, Rotaract...

ROTARY KULÜPLERİNDE DEVİR TESLİM TÖRENİ
Bodrum Yarımadası genelinde faaliyet gösteren Bodrum Rotary, Karia Rotary, Rotaract ve İnteract kulüplerinde eski ve yeni yönetimler arasında devir teslim törenleri düzenlendi.

Bodrum Belediyesi Trafo Cafe'de birlikte düzenlen üç tören ile Bodrum Karya Rotary Kulübü Başkanı Serkan Ceylan görevi, 2014-2015 dönemi başkanı Okan Özsoy‘a, Bodrum Rotaract Kulübü Başkanı Emre Rendeci görevi 2014 – 2015 dönemi başkanı Evrim Karadede’ye, Bodrum interact kulübü başkanı Leyla Görkem Temel de görevi 2014- 2015 dönem başkanı görevi Eren Talu’ya devretti.

Doria Otelde düzenlenen törende ise 1988 yılından beri faaliyette olan Bodrum Rotary Kulübü Başkanı Figen Uyanık görevinini Şehval Öztürk’e devretti. Bodrum Rotary Kulübünde 2014-2015 döneminde Şehval Öztürk ile birlikte Genel Sekreter olarak Petek Atalay, Sayman olarak ise Fatoş Cingöz görev yapacaklar.

Doria otelde düzenlenen Bodrum Rotary Kulübü devir teslim töreninde bir konuşma yapan geçmiş dönem başkanı Figen Uyanık kendi döneminde yapılan faaliyetleri şu sözlerle anlattı;

“1 Temmuz 2013 yılında Bodrum Rotary başkanlığını Muzaffer Buyruktan devralarak göreve başladım. Rotary ailesine katılmak konusunda insanları teşvik ederek kulübümüze projeleri ile birlikte katılan yeni gönüllü üyelerimizin kabul törenini gerçekleştirdik. Bir yıl boyunca, farklı meslek kollarından dört yeni üye aldık. Toplum birliği komitesi olarak Pınarlıbelen mevkinde Etrim Köyünü pilot köy olarak seçtik. Bir yıl boyunca Etrim köyünde sağlık taraması çocuklar için yılbaşı etkinliği Kaymakamlık ve LCW sporsorluğunda karne hediyesi giysi dağıtımını gerçekleştirdik. Etrim köyü ile ilgili başlayan projelerimiz yeni başkanla da devam edecektir. Bodrum Rotary Kulübü geleneksel meslek hizmetleri ödül töreninde emekli öğretmen Hatice Yücel ve Beyin cerrahı Sadullah Ender Tabura verdik. Zülfü Livaneli’nin aynı isimli kitabından uyarlanan Leylanın Evi tiyatro eseri şubat ayında kulübümüzün etkinliği olarak düzenledik. Sağlıklı Yaşam Buluşmasını Nurol Kültür Merkezinde Karia Rotary Kulubü ile ortak etkinlik olarak yaptık. Bodrum Rotary kulübü Kültür Gezisi Heraklia, Gümüşkesen, Bargilya, Milas Müzesi ve Stratonikeia, Lagina gezileri yaptık.TRT spikeri Murat Can Canbay ile “Güzel ve Etkili konuşma seminerini” Bodrum Ticaret odasının salonunda gerçekleştirdik. Bir yıl boyunca çeşitli konuklar işyeri ziyaretleri ocakbaşı toplantıları yaparak Rotary ruhunu yaşattık" dedi.

Yeni Dönem Başkanı Şehval Öztürk ise görevi devir alırken yaptığı konuşmasında "Bu sene parlayan bir ışık olacağız. Bodrum Rotary Kulübü olarak çok güzel hizmetlerde bulunacağımızdan eminim" dedi.

Devir teslim töreninde kulübe hizmeti geçen üyelere çeşitli ödüller verilerek teşekkür edildi. Gece Seyda ve Koray ikilisinin seslendirdiği şarkılar ile devam etti.