SELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-02-01" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-02-01 15:52:46' and `ac`.`end_time` >= '2023-02-01 15:52:46' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=445checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-02-01" and view_hour=15 and campaign_id=445update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1661067

ROTARYENLERDEN ENGELLİLERE YILBAŞI JESTİ

Karia Rotary Kulübü tarafından Yahşi Eğitim Uygulama Okulu ve İş Eğitim Merkezi...

ROTARYENLERDEN ENGELLİLERE YILBAŞI JESTİ
Karia Rotary Kulübü tarafından Yahşi Eğitim Uygulama Okulu ve İş Eğitim Merkezi bünyesindeki engelli öğrenciler için yılbaşı kutlaması düzenlendi.

Kulüp üyeleri yılbaşı kutlaması kapsamında Yahşi Eğitim Uygulama Okulu ve İş Eğitim Merkezi‘ndeki engelli öğrencilerle bir araya gelerek onlara çeşitli hediyeler verdi.

Karia Rotary Kulübü Başkanı Can Ertem, bunun her sene düzenledikleri bir etkinlik olduğunu belirterek “Her sene engelli çocuklarımızla yılbaşında buluşup, onlarla beraber vakit geçirip hediyelerini veririz. Bu etkinliği bu güne kadar 5 defa Turgutreis’te Sağlık Vakfı’ndaki engelli bireylerimiz için yaptık. Bu sene orada başka bir projemiz olduğu için yılbaşı etkinliğini burada yapmaya karar verdik” dedi.

Çeşitli toplum hizmetleri olduğunu da anlatan Ertem şunları söyledi:

“Bunlar eğitim, sağlık ve engelli bireylerimizle ilgili devam ediyor. Yukarı Mazı köyünde bir okulda tadilat projemiz var. Önümüzdeki senede Dereköy’de toplum birliği projemize devam edeceğiz “ dedi.

Kulübün toplum hizmetleri komitesi başkanı Hülya Kocadon’da etkinlikte yer aldı. Hediyelerini alan öğrenciler objektiflere mutluluk pozları verdi.