Rüştü Tezcan, İstanbul'a Götürülecek...

Bodrum Devlet Hastanesi Yoğun Bakım Ünitesinde tedavi altına alınan Rüştü Tezcan, İstanbul’a Koç Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine sevk edilecek.

Rüştü Tezcan, İstanbul'a Götürülecek...

13 Ekim'de motosikletiyle geçirdiği trafik kazası sonrası kaldırıldığı Bodrum Devlet Hastanesi Yoğun Bakım Ünitesinde tedavi altına alınan Rüştü Tezcan, İstanbul’a Koç Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine sevk edilecek.

Devlet Hastanesi kavşağında meydana gelen kazada, başına aldığı darbe ile ağır şekilde yaralanan Tezcan'ın Bodrum Devlet Hasatanesi yoğun bakım ünitesindeki tedavisi devam ediyor. O tarihten beri uyutulan Tezcan’ın durumunda önemli bir değişiklik olmadığı stabil halini koruduğu öğrenilirken, ailesi ve yakınları ümit içerisinde doktorlardan gelecek iyi bir haber bekliyor. Tezcan'ın yakınlarından edinilen bilgilere göre, Tezcan'ın en kısa süre içerisinde Koç Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine götürülmesi düşünülüyor.

Bodrum’un sevilen simalarından biri olan Rüştü Tezcan’ın sevenleri ve yakınları, her gün hastaneye gelerek gelişmeleri yakından takip ediyorlar.