SABAH YIKILDI, ANCAK ÖĞLEDEN SONRA KALDIRILABİLDİ!

Sabah saatlerinde Türkkuyusu Caddesinden geçen bir kamyonun devirdiği telefon hattı...

SABAH YIKILDI, ANCAK ÖĞLEDEN SONRA KALDIRILABİLDİ!
Sabah saatlerinde Türkkuyusu Caddesinden geçen bir kamyonun devirdiği telefon hattı direği ancak öğleden sonra yoldan kaldırıldı.

Olayı gören vatandaşların beyanına göre, sabah saat 08.00 sularında Türkkuyusu Caddesinden geçen tekne yüklü bir kamyon, önce bir ağacın dalını, ardından da takıldığı telefon hattı direğini kökünden kırdı. Direk kökünden kırılarak devrilirken, telefon kabloları yolun ortasına saçıldı.

Kamyon olay yerinden ayrılırken vatandaşlar ulaşabildikleri yetkilileri telefon yağmuruna tuttu. Direğin yolda kaldığı süre boyunca yoldan gelip geçen araçlar ve yayaların dikkatle ve korkarak geçtikleri gözlendi. Çevrede bulunan işletme sahiplerinden birisi olayla ilgili olarak şunları söyledi;

"Kamyon çok süratli geliyordu, üzerinde tekne vardı. Adam dikkat etmiyor, olay bu. 5-6 saatten beri direk bu halde. Herkesi aradık, Zabıta arandı, postane arandı, belediye başkanı arandı. Hiç kimse ilgilenmiyor" dedi.

Vatandaşların defalarca şikayetlerini bildirmeleri ve ulaşabildikleri tüm yetkilileri aramasının ardından ancak Saat 14.00 sularında olay yerine gelen Telekom ekipleri gerekli çalışmaları yaparak hattı eski haline getirdiler.