Sağlık Vakfı’nda 19 Mayıs Kutlaması

Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı’nda "Değerler Eğitiminde Yaşlılara Saygı, Sorumluluk, Sokak Hayvanlarına Sevgi" konulu kukla gösterisi yapıldı.

Sağlık Vakfı’nda 19 Mayıs Kutlaması

Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında düzenlenen etkinlikte tiyatro sanatçısı Şükrü Yıldız'ın yazıp yönettiği  "Değerler Eğitiminde Yaşlılara Saygı, Sorumluluk, Sokak Hayvanlarına Sevgi" konulu kukla gösterisi Drama Öğretmeni Seda Tansuker işbirliğiyle, ilk defa Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı için sergilendi. Gösteri, büyük beğeni topladı.

Etkinlik devamında sosyal sorumluluk projeleri üzerine kurulan, 3 binin üzerinde üyesi bulunan kayak ve snowboard ekibi Snowsonics'in desteğiyle DJ Orhun Özsoydan eşliğinde eğlenen misafirlere Yönetim Kurulu Üyemiz Gözde Ağan'ın merhum annesi Münire Karabaglı anısına lokma ikramında bulunuldu. 

Vakıf Başkanı Numan Balaban konuşmasında ”Değerli öğrencilerimiz, velilerimiz ve öğretmenlerimiz 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kutlama etkinliğimize hepiniz hoş geldiniz. Biliyorsunuz yarın 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı. Bugünün önemi çok büyük belki saatlerce konuşsak dahi anlatamayız. Bugün milli mücadelenin başladığı ve Atamızın doğum günü olarak kutladığımız bugünde, bu vesileyle Cumhuriyetimizi kuranları rahmet, minnet ve saygıyla anıyorum.” dedi.

Etkinlikte öğrenciler, velileri ve vakıf dostları eğlenceli dakikalar geçirdiler ve bayram coşkusunu hep birlikte yaşadılar.