Sahiller Bayramda Cıvıl Cıvıl

Bodrum ve Muğla'nın turistik ilçelerinde, Kurban Bayramı'nın ikinci günü vatandaşlar plajlarda yoğunluğa neden oldu. Hava sıcaklığının gölgede 41-42 dereceler civarında seyrettiği kıyı bölgelerinde sahiller doldu. Sahilleri dolduran vatandaşlar renkli görüntüler oluşturdu.

Sahiller Bayramda Cıvıl Cıvıl

Yılın en sıcak günlerinden birinin yaşandığı Bodrum'da tatilciler, sahillerde yoğunluğa neden oldu. İlçedeki tüm koylar vatandaşlarla doldu taştı. Bazı turistler sahildeki restoran ve kafelerde zaman geçirmeyi tercih ederken, bazıları da denize girip, güneşlendi. Tatilciler, Kumbahçe, Paşatarlası, Gümbet, Bitez, Ortakent ve Yalıkavak sahilinde denize girmenin keyfini çıkardı.
  
Fethiye'de tatilciler, Belcekız ve Kumburnu plajlarını tercih etti. Bazı tatilciler denize girip güneşlendi, bazıları da su sporları yaptı. Adrenalin tutkunları ise Babadağ'dan yamaç paraşütüyle uçuş yaparak, eşsiz Ölüdeniz manzarasını izleme fırsatı buldu.


  
İlçeden dünyaca ünlü Ölüdeniz Mahallesi’ne giden yolda ise yaklaşık 5 kilometrelik araç kuyruğu oluştu. Jandarma ekipleri, trafik yoğunluğundan dolayı bölgedeki tedbirlerini artırdı. Bazı vatandaşların plaja yürüyerek ulaştığı görüldü.
 
Marmaris'te ise İçmeler, Uzunyalı sahilleriyle, Marmaris Belediyesi Halk Plajı'na gelen tatilciler güneşlendi, denizde serinlemeye çalıştı.