SAHNELERİN SEVİLEN SESİ KENDİ İŞİNİN PATRONU OLDU!

Bodrum eğlence ve gece hayatının sevilen seslerinden Nihal Ekinci ile Avukat Esin...

SAHNELERİN SEVİLEN SESİ KENDİ İŞİNİN PATRONU OLDU!
Bodrum eğlence ve gece hayatının sevilen seslerinden Nihal Ekinci ile Avukat Esin Aysel Ağtaş ortaklığında faaliyete geçen "Efendim" adlı restoran önceki gün akşam düzenlenen kokteylle Bitez'de Bodrumluların hizmetine girdi.

Bodrum'da uzun yıllardır çeşitli mekanlarda yaptığı sahne programlarıyla tanınan ve Bodrum'un aranan sesleri arasında yerini alan Nihal Ekinci ile uzun bir süre İstanbul barosuna kayıtlı olarak avukatlık yaptıktan sonra emekli olup Bodrum'a yerleşen Esin Aysel Ağtaş, birlikte bir mekan açmaya karar verdiler.

Bitez'de narenciye ağaçları içerisinde dekore ettikleri mekanı Bodrumlulara kazandıran iki hanım girişimci, önceki gece sevenleriyle bir araya geldiler. Mekanın açılış kokteyline çok sayıda davetli katıldı.

Efendim adlı restoranın işletmecilerinden Nihal Ekinci, 15 yıllık sahne tecrübesinden sonra Bodrumlulara nezih bir ortam hazırlamaya çalıştıklarını söyledi. Ortağı ile birlikte özellikle kadınların yalnız başına, ailelerin ise huzurla bir araya gelebileceği bir mekanı Bodrumlulara kazandırdıklarını kaydeden Ekinci, şunları söyledi:

"Sevgili ortağım Esin can dostum, arkadaşım 15 yıllık. Artık ortağım ve can dostum. Güzel bir mekan yaratmaya çalıştık. Güzel bir yer oldu. Hanımlar tek başına gelsin, aileler gelsin istedik. Bodrum'da eğlenmeyi isteyen, mutlu olmayı isteyen herkes bize gelsin istiyoruz. Biz böyle bir mekan yarattık. İki hanım bunu yaptık. Eksiklerimiz var ama bunu tamamlayacağız. Bundan sonra sizi "Efendim" de bekliyoruz. Güzel bir ortam ihtiyacı, karın doyurma ihtiyacınızı burada karşılayacaksınız. Buraya gelenler aynı zamanda benim müziğimi dinleyebilecekler. Beni seven herkese şarkılarımı söyleyeceğim. Onlara bu ambiansı yaşatmaya çalışacağım. Kapımız her zaman herkese açık. Kimseyi buradan mutsuz göndermek istemiyoruz. Ben 15 yıldır bu sektörün içindeyim. İyisiyle, kötüsüyle, yanlışıyla herşeyi öğrendim. Bu birikimi burada kullanmak istiyorum. Kötü olan hiçbir şeyi gelen dostlarıma yansıtmak istemiyorum. Amacım bu olacak" dedi.

Efendim restoranın diğer ortağı emekli avukat Esin Aysel Ağtaş ise restoranlarında mutfak ve ambians olarak çok iddialı olacaklarını ifade ederek şöyle konuştu;

"Ben İstanbul Barosu Avukatıyım, artık emekli oldum. Artık mutlu olacağım bir iş yapmak istedim. Arkadaşımla birlikte güzel bir yer kazandırdık. Burası keyifli bir yer oldu. Mezelerimiz muhteşem olacak. Benim can ortağımı herkesin dinlemesini diliyorum. Bende yıllardır mekanlarda yeyip içen biri olarak bir sürü yanlışı ve hatayı yaşayan insan olarak bunları yapmama gayretinde olacağım" dedi.