ŞAKACIDAN MİNİKLERE 1 NİSAN ŞAKASI

1 Nisan şaka gününde, şakacı Mustafa Karadeniz bu sefer çocukları şakaladı. Bodrum'da...

ŞAKACIDAN MİNİKLERE 1 NİSAN ŞAKASI
1 Nisan şaka gününde, şakacı Mustafa Karadeniz bu sefer çocukları şakaladı.

Bodrum'da faaliyet gösteren, 4-8 yaş arası çocukların bulunduğu özel bir kreşte şakalarıyla çocukların iç dünyasına giren Karadeniz iki farklı şaka gerçekleştirdi.

İlk şakada anne karnındaki bebekle konuştuğunu sanan minik öğrenci komik anların yaşanmasına neden oluyor. İkinci şakada ise bilgisayar oyunu oynayan iki çocuk televizyondaki karakterleri karşılarında görüyorlar. Ancak çocuklar ellerindeki kumandalarla onları hareket ettirdiklerine inanarak oyuna devam ediyorlar.

Yıllardır televizyonlarda yaptığı gizli kamera şakalarıyla beğeniyle izlenen Mustafa Karadeniz, pedagogların da danışmanlığını alarak oluşturdukları şaka mizansenlerine çocukların çok güzel reaksiyonlar verdiklerini ifade ederek şunları söyledi;

"4-8 yaşındaki çocukların, onların beyinlerinden geçen şeyler, hayata nasıl baktıklarını bu şakalarda görebildik. Bu çektiğimiz şakalarda çocuklara eğitim amaçlı mesaj veren bir kamera şakasıydı ikisi de ama bu kamera şakasını izlerken çocukları olanlar özellikle şuna baksınlar çocukların farklı dünyasını bu şakalarda keşfettik ki çok farklı bir dünyalara sahipler" dedi.

Daha sonra çocuklarla bir araya gelen Karadeniz herkesin 1 Nisan şaka gününü kutladı.