Şakası Yok, Katlanarak Artıyor!

Dünya genelinde bugüne kadar 55 milyon insana bulaşan, 1 Milyon 326 bin kişinin yaşamını kaybetmesine neden olan Covid-19 virüsü, son haftalarda ülkemizde olduğu gibi bölgemizde de bulaş hızını artırdı. Toplumun tüm kesimlerini tehdit eden salgında son olarak Bodrumsporlu 3 futbolcu ve İYİ Parti Muğla İl Başkanı İncilay Gezgin Şekerdağ'ın koronavirüs testlerinin pozitif çıktığı öğrenildi.

Şakası Yok, Katlanarak Artıyor!

Son günlerde artış gösteren koronavirüs vakaları toplumun her kesiminde kendisini gösteriyor. Geçen hafta 2 futbolcusunun koronavirüse yakalandığı Bodrumspor’da bugün 3 futbolcunun daha koronavirüs testi pozitif çıktı. Ayrıca İYİ Parti İl Başkanı İncilay Gezgin Şekerdağ’ın da testinin pozitif çıktığı ve hastanede tedavi altında olduğu öğrenildi. 

Ligde oynadığı son 2 maç kazanarak bir çıkış yakalayan ve moral bulan Bodrumspor'da, bugün çıkan koronavirüs test sonuçları moralleri bozdu. Takımda 3 futbolcunun daha covid-19 testinin pozitif çıktığı öğrenildi. Yeşil beyazlı kulüp, bilgilendirmeyi sosyal medya hesabından yaptı. Açıklamada hangi futbolcuların testinin pozitif çıktığına ise yer verilmedi. Bodrumspor’dan yapılan açıklamada "16 Kasım 2020 tarihinde yapılan covid-19 testleri sonucunda 3 futbolcumuzun test sonucu pozitif çıkmıştır. Testi pozitif çıkan futbolcularımız ev izolasyonuna alınmış ve tedavilerine başlanmıştır" ifadeleri kullanıldı.

Yeşil beyazlı kulüpte daha önce de 2 futbolcunun test sonucu pozitif çıkmış, oyuncular evlerinde tedaviye alınmışlardı. 

İL BAŞKANI DA POZİTİF ÇIKTI...

Öte yandan Ak Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan'ın ardından, İYİ Parti İl Başkanı İncilay Gezgin Şekerdağ’ın da koronavirüs testinin pozitif çıktığı öğrenildi. İYİ Parti Muğla Milletvekili Metin Ergun, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada "İYİ Parti Muğla il Başkanımız İncilay Gezgin Şekerdağ Hanımefendinin covid-19 test sonucunun pozitif çıktığını büyük bir teessürle öğrendim. Geçmiş olsun Başkanım. Allah şifa versin" dedi. 

Şekerdağ’ın hastanede tedavi altında, genel sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.