Saklı Koyda, Gizli-Saklı Deniz Keyfi!

Bodrum’da sokağa çıkma kısıtlamasına 4 saat ara veren 15-20 yaş arası gençler, denize girmek için kilometrelerce yol yürüdüler.

Saklı Koyda, Gizli-Saklı Deniz Keyfi!

Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından 4 Mayıs'ta gerçekleştirilen kabine toplantısının ardından duyurulan 20 yaş altı gençlere sokağa çıkma izni nedeniyle 15-20 yaş arasındaki gençler bugün 11.00 itibariyle sokağa çıktı. Sokak ve caddelerde gruplar halinde gezinti yapan gençler, Bodrum’un tadını çıkardı. Arkadaşları ile hasret gideren gençlerin oldukça mutlu oldukları görüldü.

SAKLI KOYLARA AKIN ETTİLER!

Belirli bir süre için kısıtlama harici bırakılan gençlerden bazıları ise Bodrum’un saklı koylarına giderek denize girdi. Bitez sahilinden başlayarak orman yolunda kilometrelerce yürüyen gençler Akvaryum koyuna ulaştı. Akvaryum sahilinde denize giren gençlerin, sıcak havanın ve denizin tadını doyasıya çıkardıkları gözlendi. Bazı gençlerin ise koyda çadır kurduğu görüldü. Karadan polis ekipleri, denizden ise Sahil Güvenlik ekipleri denize giren gençleri uyardı. Guruplar halinde denize giren gençlerin sosyal mesafe kurallarını da sık sık ihlal ettikleri gözlendi.