Saldırıdan Kurtardı, Sahibini Arıyor

Bodrum’da yaşayan Marina Tamoeva, sokak köpeklerinin saldırısından kurtardığı köpeğin sahibini arıyor.

Saldırıdan Kurtardı, Sahibini Arıyor

Uzun süredir Cevat Şakir Pazaryeri civarındaki sokak köpeklerini besleyen Marina Tamoeva, önceki gün köpeklerin “Pomeranian” cinsi küçük ırk bir köpeğe saldırdıklarını gördü. Saldırıya uğrayan köpeği evine getiren Marina Tamoeva, sahipli olduğunu düşündüğü köpeğin sahibini arıyor. 

Boynunda havlama önleyici tasma bulunan köpeğin fotoğraflarını sosyal medyada paylaşan Tamoeva, henüz sahibine ulaşamadı.  

Kent Haber’e konuşan Marina Tamoeva, saldırıdan kurtardığı köpeğin sahibini bulmaya çalıştığını belirterek şöyle konuştu;

“Ben 3 yıldır pazaryerindeki sokak hayvanlarını besliyorum. Bu küçük köpek, önceki gün oradaki büyük köpeklerin saldırısına uğradı. Ben de kurtarıp eve getirdim, boynunda cip olup olmadığına baktım. Sahibini bulmaya çalışıyorum. Bu bölgedeki herkese söyledim. Boynundaki havlama önleyici tasmayı çıkardım. Pazaryerinin oradaki veterinere götürdüm, onlar da baktılar. Boynunda çip yokmuş, hiç takılmamış. Galiba eziyet görmüş çünkü çok korkuyor. Sahibi varsa gelip alsınlar, yoksa ben bakarım. Benim zaten bir tane köpeğim var, bu da ikinci olur.”