ŞAMPİYON İÇİN YEMEK DÜZENLENDİ

Namaglup olarak şampiyon olan ve 2. amatör kümeden 1. amatör kümeye çıkmaya hak...

ŞAMPİYON İÇİN YEMEK DÜZENLENDİ
Namaglup olarak şampiyon olan ve 2. amatör kümeden 1. amatör kümeye çıkmaya hak kazanan Konacıkspor için bir yemek düzenlendi.

Gümbet Bağevleri Restaurant’ta düzenlenen yemeğe; bu yıl takıma büyük destek veren Konacık Belediye Başkanı Mehmet Tosun ile Konacıkspor Kulübü Başkanı Mehmet Melengeç, Belediye Meclis Üyeleri, MHP Bodrum İlçe Başkanı Asım Başaran, AKP Bodrum İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu Üyeleri, Bodrumspor Kulübü Başkanı Rıza Karakaya ve Yönetim Kurulu Üyeleri, MHP Konacık Belde Başkanı Ecz. Burak Söğütlü, iş adamları ve çok sayıda sporseverler katıldı.

Düzenlenen gecede bir konuşma yapan Konacıkspor Kulübü Mehmet Melengeç şunları söyledi:

“Konacık spor olarak 2.amatör kümeden 1.amatör kümeye yükselmiş durumdayız. Bu başarımızda Konacık Belediye Başkanı Mehmet Tosun’un büyük katkıları vardır. Biz sporu gençlerin kötü alışkanlıklardan kurtarılması ve toplum içerisinde daha iyi tecrübe kazanmaları için çok önemsiyoruz. Bu çalışmalarımız uzun yıllar önce 1998’de kurulmuş olan kulübümüz sayesinde, bugüne kadar gayret göstererek spor yaptırmak için çaba sarf ettik. Bundan sonraki çalışmalarımızı daha kapsamlı daha verimli gayret göstermek için yönetim kurulum ve kendi adıma söz veriyorum ” dedi.

Konacık Belediyesi olarak 2004 yılından bu yana ellerinden gelen desteği Konacıkspor Kulübüne vermeye çalıştıklarını belirten Konacık Belediye Başkanı Mehmet Tosun ise yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“Belediyemizin belde genelindeki çalışmaları 2009 yılından sonra ciddi anlamda sonuçlandığı için spora daha fazla destek vermeye başladık ve bu desteğimiz de artarak devam edecek. Artık kulübümüzün de alt yapı eksikliklerini gittikçe tamamlamaya çalışıyoruz. Konacıkspor Futbol takımı kısıtlı imkânlarla, bu seneki 2. Amatör kümedeki maçlarda Konacık Beldesi’ne ve Konacık Belediyesi’ne yakışanı yaptı. Çünkü kendi gurubunda oynamış olduğu 10 maçta 10 galibiyet alarak namağlup şekilde sezonu tamamladı. Özellikle bu konuda başta başkanımız Sayın Mehmet Melengeç olmak üzere yönetim kurulu üyelerimizi, futbolcularımızı ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum ve tebrik ediyorum ” dedi.

Gerçekleştirilen konuşmaların ardından Konacıkspor Futbol takımı oyuncularına madalyaları ve teşekkür belgeleri Konacık Belediye Başkanı Mehmet Tosun tarafından verildi. Ayrıca Konacık Karadenizliler Derneği tarafından Konacık Belediye Başkanı Mehmet Tosun’a spora verdiği desteklerden dolayı bir plaket takdim edildi.

Şampiyon Konacıkspor için düzenlenen yemeğe katılanlar, canlı müzik eşliğinde yemek yiyip sohbet ederken, Halikarnas Müzik Grubu’nun şarkılarıyla da yöresel oyunlar oynayarak doyasıya eğlendiler.