Banner ad space:headerSELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-29" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-29 09:53:18' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-29 09:53:18' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=357checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-29" and view_hour=09 and campaign_id=357update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1658334

SANAYİ SİTESİ GENEL KURULUNU YAPTI

Torba Kavşağında inşaatına başlanacak olan Bodrum Küçük Sanayi Sitesi için oluşturulan...

SANAYİ SİTESİ GENEL KURULUNU YAPTI
Torba Kavşağında inşaatına başlanacak olan Bodrum Küçük Sanayi Sitesi için oluşturulan Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi 2014 yılı olağan genel kurulunu yaptı.

Nurol Kültür Merkezinde öğle saatlerinde gerçekleştirilen genel kurul kooperatife üye olan 156 üyenin 75'nin katılımıyla gerçekleştirildi.

Çevre Dostu Sanayi olmak için çalışmalarına devam eden Bodrum Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi 2011 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürüyor. Kalkınma Bakanlığı, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ve Güney Ege Kalkınma Ajansı'na proje ile ilgili başvurular yapılarak destekler alındığı, ayrıca proje için Avrupa'dan da birçok kurum ile hibe görüşmeleri devam edildiği bildirildi.

Genel Kurul öncesi Kent Haber'e açıklamalarda bulunan Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı ve Bodrum Belediyesi CHP Meclis Üyesi Mehmet Melengeç, genel kurulda üyelerini bilgilendireceklerini söyledi. Mehmet Melengeç, "2011 yılında kurulan kooperatifimiz çalışmalarına devam ediyor. Arsa alımlarının % 90'ı tamamlandı. Kalan hisse payını da tamamlamaya çalışıyoruz. Sanayi Sitesinin kurulacağı yerdeki arsaların çok miraslı olması işlerimizi çok aksattı. Kurulan komisyonlarla sonuçlandırmaya çalışıyoruz. Hedefimiz, Bodrum sanayisinden kaynaklanan kötü görüntüyü ortadan kaldırarak altındaki tarihi hipodromun ortaya çıkarılmasını belediyemizle birlikte sağlayacağız. İlk projemizdeki kapasitenin yetersiz geleceğini düşünerek ilgili bakanlıklarla görüşerek yer tahsisimizi genişlettik" dedi.

Bodrum sanayisindeki işletmecilerden tornacı Mustafa Karakuş ise yeni yerlerine kavuşmak için sabırsızlandıklarını belirterek, yeni sanayi sitesinde daha rahat çalışma imkanı bulacaklarını söyledi.

Kooperatif yönetiminde görevli olan Galip Çırakoğlu da yeni sanayi sitesi için canla başla çalıştıklarını söyledi. Çırakoğlu," Devletimizin ve milletimizin desteği ile bu işi başaracağız.Bütün gayretimizle çalışıyoruz" dedi.

Yeterli çoğunluğun sağlanmasının ardından başlayan genel kurulda ilk olarak divan heyetinin seçimi gerçekleştirildi. Heyet seçiminin ardından saygı duruşunda bulunularak İstiklal Marşı okundu. Gündem maddelerini okunup oylanmasıyla süren genel kurul yaklaşık 3 saat sürdü.

Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi 2014 yılı olağan genel kurulunun bazı önemli gündem maddeleri şunlardan oluştu;

Plan içerisinde kalan 1173 ve 294 nolu parsellerin alım fiyatının yükseltilmesinin görüşülmesi. 259, 260, 263, 3263 nolu parsellerin alımının görüşülmesi, fiyatlarının belirlenmesi, alım ve satım işleri için yönetim kuruluna yetki verilmesi.

İnşaatların yapım şeklinin görüşülmesi, ruhsatlandırma, anahtar teslimine kadar tamamı için yönetim kurulluna yetki verilmesi.

İlgili bakanlıklardan kooperatife yatırım teşvik belgesi çıkartılmasının görüşülmesi.