Sanayi Sitesi Karıştı!..

İki grup arasında, alacak verecek meselesinden çıkan kavgada ateşli silah da kullanıldığı iddia edilirken, kafasına darbe alan bir kişi yaralandı... 

Sanayi Sitesi Karıştı!..

Bodrum'da özel bir sanayi sitesinde gece hareketli dakikalar yaşandı. İki grup arasında, alacak verecek meselesinden çıkan kavgada ateşli silah da kullanıldığı iddia edilirken, kafasına darbe alan bir kişi yaralandı. 

Olay, gece saatlerinde Konacık Mahallesi’ndeki özel bir sanayi sitesinde yaşandı. Sanayide esnaflık yapan F.T. isimli şahıs, H.Ö. adlı kişiden 5 bin TL borç aldı. Bu borç zaman içerisinde 80 bin TL’ye çıktı. Gece saatlerinde borçlu F.T.'nin tefeci olduğunu iddia ettiği H.Ö. adlı şahıs, F.T.’yi arayarak borcunu ödemesini istedi. F.T., parası olmadığını, borcunu ödeyemeyeceğini söyleyince, H.Ö. sanayi sitesine geldi. Burada F.T. ve sanayi sitesi esnafları ile H.Ö. ve onunla birlikte gelen şahıslar arasında yaşanan tartışma, kavgaya dönüştü.

Kavgada H.Ö. ile birlikte sanayi sitesine gelen kimliği belirlenemeyen bir şahıs, silahını çıkarak sanayi sitesi esnaflarından birinin boğazına dayadı. Daha sonra da havaya ateş açtı. Arbede sırasında esnaflardan biri, demir çubukla kafasına aldığı darbe sonucu yaralandı. 

H.Ö. ve yanındaki şahıslar daha sonra kaçarak bölgeden uzaklaştı. F.T. ve sanayi esnafı ise kaçan şahısların motosikletini tekmeleyerek kullanılamaz hale getirdi. 

Yaşanan olay sonrası bölgeye polis ekipleri sevk edildi. Olay yerinde inceleme yapan polis ekipleri, şahısların ifadesini almak üzere İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne götürdü. 

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.