Banner ad space:headerSELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-29" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-29 12:41:07' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-29 12:41:07' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=507checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-29" and view_hour=12 and campaign_id=507update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1658444

Sanayide Foseptik İsyanı!..

Bodrum Sanayi Sitesi’nde yaklaşık 10 yıldır menfezden taşan foseptik, esnafı çileden çıkarttı.

Sanayide Foseptik İsyanı!..

Kıbrıs Şehitleri Caddesi altından geçip Bodrum Sanayi Sitesi içerisinde menfezden mazgala akan foseptik, zaman zaman taşma yapıyor. Taşan foseptik sitenin sokaklarına akıyor. 10 yıldır bu sorunun bir çözüme kavuşturulamadığını dile getiren sanayi esnafı, salgın hastalık ve hijyen kurallarının günlük yaşamın odağına oturduğu şu günlerde her zamankinden daha kaygılı olduklarını dile getirerek soruna acil çözüm istiyor. 

Dün akşam saatlerinde bahse konu menfezden yine bir taşma meydana geldi. Esnaf, taşan foseptiğin sel gibi sanayi içerisine aktığını dile getirdi. 

İhbar üzerine bölgeye Bodrum Belediyesi Zabıta ekipleri geldi. Esnaf, menfezin önündeki arızalı bir minibüsü iterek kenara çekti. Zabıta ekipleri de sorunlu bölgede inceleme yaptı. 

Bugün sabah saatlerinde de Bodrum Belediyesi Temizlik İşleri ekiplerinin yıkama işlemi yaptığı belirtildi. Kent Haber’e konuşan bir esnaf, “Yıkıyorlar, gidiyorlar. Geçici çözüm bunlar. Kalıcı çözüm istiyoruz. Turizmin gözbebeği Bodrum burası. Yazın daha da kötü oluyor. Kokudan duramıyoruz” dediler.