Banner ad space:headerSELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-29" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-29 13:07:03' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-29 13:07:03' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=392checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-29" and view_hour=13 and campaign_id=392update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1658468

Sargın'ın Eserleri, Galeri Costa'da...

Resim öğretmeni Zehra Sargın’ın Gündoğan’da açtığı sergi, ziyaretçilerini ağırlıyor.

Sargın'ın Eserleri, Galeri Costa'da...

Bursa İznik’te doğan ve 15 yıldan bu yana Bodrum’da yaşamını sürdüren resim öğretmeni Zehra Sargın, Costa Farilya Otel Galeri Costa’da portrelerden oluşan bir resim sergisi açtı. 23 eserin olduğu sergi, ziyaretçilerini ağırlıyor. 

Çalışmaları hakkında bir açıklama yapan Zehra Sargın, “Çalışmalarımı soyut, ekspresif, naif olarak tanımlayabiliriz. Daha öncesinde daha soyut ve ekspresif olan resimler son 10 yıldır biraz daha naif bir dile çevrildi. Şu dönemde 3’ünün biraz daha karması ortaya çıktı. Sergiyi, 6 Eylül tarihine kadar gezebilirsiniz” dedi.

Sergi 6 Eylül’e kadar sanatseverleri bekliyor. 

1982 Bursa İznik doğumlu olan sanatçı, Bursa Anadolu Güzel Sanatlar Lisesinde başladığı resim eğitimine Marmara Üniversitesi Resim–İş Öğretmenliği Bölümünde devam etti. 2019 yılında da Soyut Resim Anlayışını Oluşturan Psikolojik koşullar adlı tezi ile Altınbaş Üniversitesi’nde Yüksek Lisansını tamamladı. 15 yıldır Bodrum'da yaşayan sanatçı resim dersleri vermekte ve özel atölyesinde resim çalışmalarını sürdürmektedir.