Şarkıyı Taraftarla Birlikte Söyledi

Ünlü şarkıcı Bayhan, Süper Lig’e yükselen Bodrum Futbol Kulübü ile özdeşleşen “Tiryakinim” şarkısını taraftarlarla birlikte söyleyip şampiyonluğu kutladı.

Şarkıyı Taraftarla Birlikte Söyledi

Grup Tual’in 2005 yılında piyasaya çıkan şarkısı “Tiryakinim”i yeniden yorumlayan ünlü şarkıcı Bayhan, sosyal medya ve müzik platformlarını adeta kasıp kavurdu. Bayhan’ın yorumu, 1’inci Lig Play-Off final maçında Sakaryaspor’u 3-1 mağlup ederek adını Süper Lige yazdıran Bodrum FK ile özdeşleşti. Taraftarlar hem maçlarda hem de şampiyonluk kutlamalarında bu şarkıyı söyledi. 

Dün akşam Gümbet Barlar Sokağı’nda faaliyet gösteren Pasha isimli mekanda sahne alan Bayhan, şarkıyı yeşil-beyazlı ekibin taraftar grubu Asi Tayfa ve Bodrum Belediye Bodrumspor yöneticileri ile birlikte söyledi. Şampiyonluk kupasının da getirildiği gecede taraftarlar “Tiryakinim” şarkısını arka arkaya 2 kere seslendiren Bayhan’a eşlik etti.  

Bodrum FK’nın şampiyonluğunu kutlayan Bayhan, “Çok inanmışlar kendilerine inanınca her şey başarılabiliyor. Tiryakinim isimli şarkının Bodrum’un şampiyonluğunda seslendirilmesi çok değerli” diye konuştu.