Seashine Dans Akademi'den Yıl Sonu Gösterisi

Seashine Dans Akademi’nin Yılsonu Etkinliği'nde yaklaşık 150 dansçı sahneye çıktı. 

Seashine Dans Akademi'den Yıl Sonu Gösterisi

Seashine Dans Akademi’nin Yılsonu Etkinliği'nde yaklaşık 150 dansçı sahneye çıktı. 

Oasis AVM içerisinde faaliyet gösteren Seashine Dans Akademi, Yılsonu Etkinliği düzenledi. Nurol Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen etkinliğe çok sayıda izleyici katıldı. 

Seashine Dans Akademi Kurucusu ve Eğitmeni Fevzi Deniz Işıldar, etkinlik öncesi Kent Haber’e yaptığı açıklamada şunları dile getirdi:

“Bugün 2018-2019 eğitim öğretim dönemi yılsonu gösterimiz için toplandık. Bütün yıl hazırlandık, güzel gösteri ve şovlarımızı velilerimizle paylaşacağız. Bugün 100’e yakın çocuk, 50’ye yakın yetişkin sahneye çıkıyor. Genel olarak modern dans ve Latin dansları ağırlıklı olacak. Sirtaki gösterilerimiz de mevcut olacak. Çocuklarımızın yaş aralığı 3 ile 14 yaş. Yetişkinlerde ise 25 yaşından 60 yaşına kadar devam. Öğrencilerimiz haftada 2 gün 1’er saat akademimizde eğitim alıyorlar.”

100’ün çocuk, 50’si yetişkin olmak üzere yaklaşık 150 dansçının sahneye çıktığı etkinlik yaklaşık 2 saat sürdü. Veliler de çocuklarının sahnedeki performansını cep telefonları kameraları ile kayıt altına aldı. 

Öte yandan Nurol Kültür Merkezi’ndeki klima arızası nedeniyle katılımcılar zor anlar yaşadı. Vatandaşlar ellerindeki kağıtları yelpaze yaparak serinlemeye çalışması ise dikkatlerden kaçmazken Bodrum Belediyesi'nin yaşanan sorun ile ilgili bir çalışma yapması bekleniyor.