Banner ad space:headerSELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-29" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-29 08:29:30' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-29 08:29:30' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=453checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-29" and view_hour=08 and campaign_id=453update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1658270

SEL ORTAKENT'İ YIKTI GEÇTİ

Ortakent Yahşi ve Bitez'de yaşanan sel, büyük çaplı maddi hasara neden oldu. Bodrum'da...

SEL ORTAKENT'İ YIKTI GEÇTİ
Ortakent Yahşi ve Bitez'de yaşanan sel, büyük çaplı maddi hasara neden oldu.

Bodrum'da dün akşam saatlerinde başlayan ve aralıklarla devam eden şiddetli yağışın ardından yaşanan selden en fazla Ortakent ve Bitez beldeleri etkilendi.

Ortakent beldesindeki 200'den fazla ev ve iş yerini su basarken, evlerin zemin katları kullanılamaz hale geldi. Sel suları evlerdeki eşyaları, kökünden söktüğü ağaçları ve çöpleri sahile taşıdı.

Selde bazı yollar ve köprüler de zarar gördü. Dere ağızlarında bağlı çok sayıda tekne sel sularına kapılarak denize sürüklendi, bazı tekneler ise alabora oldu. Sel sularına kapılan çok sayıda otomobil de sularda sürüklendi.

Ortakent Belediye Başkanı Mehmet Onur Şahbaz, beldede yaşanan şiddetli yağışın özellikle alt yapıyı olumsuz etkilediğini belirterek, ''Belediye ekiplerimiz ile çevre ilçe ve beldelerden yardıma gelen ekiplerin çabasına rağmen 200'den fazla ev ve iş yerini su bastı. Çok sayıda tekne denize sürüklendi. 50 yıldır böyle yağış görmedik. Öncelikle hasar tespit çalışmalarına başlayacağız. Can kaybının olmaması sevindirici'' dedi.

Bu arada selin ardından, ev ve iş yerlerini su basan vatandaşların kendi çabalarıyla temizlik yapmaya çalıştıkları gözlendi.