SEMİH SAYGINER’E HIRSIZ ŞOKU!..

Dünya Bilardo Şampiyonu Semih Saygıner’in 12 gün önce taşındığı Bodrum’daki evine...

SEMİH SAYGINER’E HIRSIZ ŞOKU!..
Dünya Bilardo Şampiyonu Semih Saygıner’in 12 gün önce taşındığı Bodrum’daki evine hırsız girdi. Hırsızların, Saygıner’in bazı değerli eşyalarını çaldığı öğrenildi.

Ülkemizi bilardo sporunda dünya çapında başarıyla temsil eden ve sayısız başarı kazanan Semih Saygıner, 12 gün önce Bodrum’un Yakaköy Mahallesi’ndeki bir villaya taşındı. Saygıner'in evine dün gece saatlerinde yüzü maskeli 2 hırsız girdi. Durumu fark eden Semih Saygıner, polis ekiplerine haber verdi. Ev ve çevresinde çalışma yapan ve güvenlik kameralarını incelemeye alan polis, hırsızları yakalamak için çalışma başlattı.

Konu hakkında basın mensuplarına konuşan Saygıner, duyduğu üzüntüyü şu sözlerle dile getirdi:

“Burada önemli olan maddi hasardan ziyade, insanların evine bu şekilde tecavüz edilmesi. Ama uzun zamandan beri kovalanan insanlarmış bunlar, emniyet gerekeni yapıyor. İnşallah yakalanırlar. Neler çalındığı konusunda çok detay vermek istemiyorum ama evime tecavüz edilmesi çok yaralayıcı. Ama biz savaşçı insanlarız, bizi bu tarz şeyler yıldırmaz. Yaşamaya devam edeceğiz. Fakat çok yorulduk. Olan oldu, yapacak bir şey yok” dedi.

Polis ekiplerinin kamera görüntülerini de incelemeye aldığını belirten Saygıner “Eve yeni taşınmıştık. Tam adapte olamamıştık, yeni yerleştiğimiz için. Çok ciddi haneye tecavüz var. Şikayetçi olduk” diye konuştu.

Polis ekipleri hırsızları yakalamak için çalışma başlattı.


Muhabir: Hamdi Yörür