SERBEST MUHASEBECİ VE MALİ MÜŞAVİRLER ODASI'NDA SEÇİM HEYECANI

Bodrum Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası'nda seçim heyecanı yaşanıyor....

SERBEST MUHASEBECİ VE MALİ MÜŞAVİRLER ODASI'NDA SEÇİM HEYECANI
Bodrum Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası'nda seçim heyecanı yaşanıyor. Oda 2013 - 2016 yılları arasında görev yapacak olan başkanını seçiyor. Seçimde 2 aday son derece demokratik bir ortamda başkanlık mücadelesi veriyor.

Mevcut başkan Mustafa Uslu ile Ferudun Katar'ın Mali Müşavirler Odası başkanı olabilmek için yarıştıkları seçimlerde oy verme işlemi oda binasında sabah saatlerinden itibaren başladı. Adaylar gelen konukları kapıda karşılarken seçimlerde demokrasi rüzgarları esiyor. Bodrum'da Odaya kayıtlı 282 üye bulunuyor. Bunların 260 tanesinin seçimlerde oy kullanması bekleniyor.

Seçimlerin hayırlı olmasını dileyen Mevcut başkan Mustafa Uslu " Seçimli genel kurulumuzun hayırlı olmasını diliyorum. 3 aydır önemli bir yarışın içindeyiz. Başkan seçilirsek en büyük projemiz Bodrum'da uluslararası düzeyde sempozyum yapmayı planlıyoruz. Şu anda 100'ün üzerinde oy kullanıldı. Toplamda odamıza kayıtlı 282 üyemiz var. Biz 260'a yakın arkadaşımızın oy kullanmasını bekliyoruz. Göreve gelen arkadaşımız 3 yıl süreyle bu görevi yerine getirecektir" dedi.

Seçimde diğer başkan adayı olan Ferudun Katar ise "3 yıl aradan sonra yine seçim heyecanı yaşıyoruz. Genel kurullar çok önemlidir. Herkese hayırlı olmasını diliyorum. Çok demokratik bir seçim olacak. Kazanan odamız olacaktır. Odamıza hayırlı olmasını diliyorum" şeklinde konuştu.

Seçimlerde oy verme işlemi saat: 17.00 itibari ile sona erecek. Daha sonra sandıklar açılarak oy sayılma işlemine geçilecek.