SEVGİLİSİNİ BIÇAKLAYAN ADAM TUTUKLANDI!

Bodrum’da Nisan ayında havalimanında sürpriz evlilik teklifinde bulunarak karşıladığı...

SEVGİLİSİNİ BIÇAKLAYAN ADAM TUTUKLANDI!
Bodrum’da Nisan ayında havalimanında sürpriz evlilik teklifinde bulunarak karşıladığı İngiliz sevgilisini bıçakla yaralayan Fatih Z., bugün adliyeye sevk edildi.

Bodrum’da aşçılık yapan Fatih Z., İngiltere'nin başkenti Londra yaşayan ve süpermarket müdürü olan Faiza Drid'e geçen 18 Nisan'da Milas-Bodrum Havalimanı Dış Hatlar Bölümü'nde kontrol noktasının çıkışında yere çiçekler ve mumlarla İngilizce 'Will you marry me' (Benimle evlenir misin) yazarak, karşılayıp, sürpriz evlenme teklifi yaptı. Bu manzara ve sürpriz evlilik teklifi karşısında şaşıran Drid, duygulanıp Fatih Z.'in boynuna sarıldı, ardından teklifi kabul edip, çevredeki diğer yolcuların alkışları arasında kendisine uzatılan yüzüğü parmağına taktı. Ancak, ikilinin bu mutluluğunun fazla sürmediği ortaya çıktı.

Fatih Z., sık sık tartıştığı kadın arkadaşı Drid ile önceki gece saat 04.00 sıralarında Bitez Sahili'nde buluşup, aralarındaki sorunu çözmek istedi. Bir yandan da içki içen Fatih Z., aralarında çıkan tartışa üzerine kadın arkadaşı Drid'i cebinden çıkardığı bıçakla boğazı ve yüzünden yaralayıp kaçtı. Drid, ambulansla Bodrum Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Buradaki ilk müdahale sonrası genç kadın, yaralarının derin olması nedeniyle Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edilip, yoğun bakım ünitesinde tedaviye alındı.

Olayın ardından polis ekipleri tarafında kaldığı Tugutreis Mahallesi’ndeki evinde yakalanan Fatih Z., bugün öğle saatlerinde adliyeye sevk edildi. Zanlı adliye girişinde basın mensuplarına “Çok Pişmanım” dedi.

Hakim karşısına çıkan 38 yaşındaki Fatih Z., tutuklanarak cezaevine gönderildi.