SEZEN AKSU ANTİK TİYATRO'DA COŞTURDU

Sanatçı Sezen Aksu, Bodrum ilçesinde konser verdi. Aksu, özel bir organizasyon şirketi...

SEZEN AKSU ANTİK TİYATRO'DA COŞTURDU
Sanatçı Sezen Aksu, Bodrum ilçesinde konser verdi.

Aksu, özel bir organizasyon şirketi tarafından düzenlenen konserde Bodrum Antik Tiyatro'da sevenleriyle buluştu.

Aksu'yu şarkıcı Mustafa Sandal eşi Emina Sandal, Zeynep Casalini, Demet Akalın'ın da aralarında bulunduğu sanat spor ve iş dünyasından çok sayıda kişi izledi.

Alkışlar eşliğinde sahneye çıkan ünlü sanatçı sahneye çıktığı sırada orkestranın arkasında ayağı takılarak yere düştü. Aksu'ya sahne kapısında hazır bekleyen Muğla 112 motorize ekipleri müdahale etti. Kucaklanarak kulise götürülen Sezen Aksu, burada koluna pansuman yapıldıktan sonra yeniden sahneye yürüdü.

Yaşanan olayın ardından Aksu'nun yeniden sahneye çıkması izleyenler tarafından yoğun alkış aldı. Kısa bir konuşma yapan Aksu, "Sahneye çıkamayacak durumda olsaydım çıkmazdım. Kolumda bir sorun var ama o kadar olur. Yüreğiniz ağzınıza geldi biliyorum ama gecenin devamını etkileyecek bir durum yok" diye konuştu.

Aksu, Bodrum'da kaldığı bir otelde de sıkıntı yaşadığını anlatarak, "Kaldığım otelde boy aynası kırıldı. Bazı şeyleri biliyoruz ama benim en çok nazarım oğluma değerdi. Bu enerjimizin çok yoğunlaşmasından dolayı olan bir şey. Kendimi çok acındırırım" dedi.

Aksu yaptığı konuşmanın ardından 'Yanarım' isimli sevilen şarkısını seslendirdi. Şarkının ardından kendisini görüntüleyen gazetecilere, "Arkadaşlar düşme anımı çekebildiniz mi' haber böyle atlanıyor işte. Ben olsaydım var ya kare kare çekerdim" diyerek seslendi.

Gazetecilerin 2 şarkıdan görüntü ve fotoğraf almalarına izin verildiği konser yaklaşık 2 saat sürdü. Konseri yaklaşık 3 bin kişi beğeniyle izledi.