Sezonun İlk Kahve Festivali Bodrum'da

Dream Sales Machine’in dünya markası etkinliği olan Kahve Festivalleri 2022 Sezonunun ilk festivalini, 6-7-8 Mayıs'ta Bodrum Zai Yaşam’da “Zai Bodrum Coffee Festival” olarak gerçekleştirecek.

Sezonun İlk Kahve Festivali Bodrum'da

Zai Bodrum Coffee Festival 6-7-8 Mayıs 2022’de kapılarını kahve severlere açıyor. Coffee Festival ekibi, Bodrum ve Zai Yaşam’ın zengin kültür ve sanat ruhundan ilham alarak, kahvenin çekirdekten bardağa uzanan yolculuğu festival kapsamında kahve severlerin ilgisine sunacak. Bodrum, İzmir, İstanbul, Muğla ve Ankara’nın önemli kahve dükkanlarının bir araya geleceği Coffee Festival'de kahve seminerleri, kahve atölyeleri, tadımlar, müzik dinletileri, konserler ve sergiler kahve severler ile buluşacak.

Katılımcıların kahve keyfine; Cuma günü Hande Mehan, Cumartesi günü Kerem Görsev Trio feat. & Fatih Erkoç Jazz Project, Pazar günü ise Gaye Su Akyol canlı performansları eşlik edecek. 

Yeni döneme uzun zamandır soluksuz çalıştıklarını vurgulayan Dream Sales Machine Başkanı Alper Sesli, “Etkinlik endüstrisinde yine büyük fark yaratacağımız festivallerimiz için geri sayım başladı. Coffee Festival’ler kahve endüstrisinde dünyanın en büyük life style etkinliği olarak kabul ediliyor İlk durağımız Bodrum olacak. 6-7-8 Mayıs’ta Bodrum Zai Yaşam’da olacağız. Ziyaretçilerimizi sürpriz etkinlikler ve çok zengin bir program bekliyor. Her festivali belli bir konsept kapsamında gerçekleştirerek kahvenin sınırsız dünyasında yenilikçi açılımlar yapıyoruz. Nitelikli kahve etrafında markaları ve katılımcıları ağırlayacağız. Bu yıl tüm kahve festivallerimizle 200 bin kişiye ulaşmayı hedefliyoruz.” dedi. 

Festival biletleri www.dsmbilet.com adresinde satışa sunuluyor.