Banner ad space:headerSELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-28" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-28 09:24:58' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-28 09:24:58' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=497checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-28" and view_hour=09 and campaign_id=497update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1657475

Silahlı Kavga Olayında 4 Tutuklama!

Bodrum’da kafe ihalesi yüzünden çıkan silahlı kavgada gözaltına alınan 10 şüpheliden 4’ü tutuklandı.

Silahlı Kavga Olayında 4 Tutuklama!

Olay 1 Kasım günü akşamüstü saatlerinde Bodrum’un eski otogarında yaşandı. R.E. tarafından işletilen kafenin ihalesi sonrasında eski işletmeci ve ihaleyi kazan taraf arasında husumet başladı. R.E.’nin kafeteryayı tahliye etmemesi üzerine husumet büyüdü. Olay günü ihaleyi kazanan H.K. ve beraberindekiler kafeye gelerek R.E.’nin kafeyi boşaltmasını istedi. İki taraf arasında başlayan tartışma bir süre sonra silahlı kavgaya dönüştü. 

Kavgada 62 yaşındaki R.E. bacağından, 45 yaşındaki V.C. karnından ve bacağından, 52 yaşındaki S.C. ile 32 yaşındaki H.K. de bacağından yaralandı. İhbar üzerine 112 Acil Sağlık ve polis ekipleri olay yerine sevk edildi. Kavga esnasında bölgedeki vatandaşlar büyük korku ve panik yaşadı. Yaralılardan R.G. Bodrum Devlet Hastanesi’ne kaldırılırken diğer 3 yaralı da Amerikan Hastanesi’nde tedavi altına alındı. Karnına ve bacağına yediği kurşunlarla ağır yaralanan V.C., ameliyat edildi. 

Taraflardan birine ait otomobilde yapılan aramada uzun namlulu silah ele geçirildi. Olay yerinde 14 boş kovan bulundu. Olayda ayrıca 2 silah, 8 fişek ve kesici aletler ele geçirildi. 

Olayla ilgili başlatılan soruşturmada Bodrum Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekipleri, tedavisi tamamlanan H.K., R.E. ve S.C.’nin de aralarında bulunduğu 9 kişiyi kasten adam öldürmeye teşebbüs ve ihaleye fesat karıştırma gibi suçlamalarla gözaltına aldı. Bu gözaltıların ardından soruşturma kapsamında 1 kişi daha gözaltına alınınca gözaltı sayısı 10'a çıktı. 

Gözaltındaki şahıslardan G.E., Z.C. ve Ş.C., emniyetteki işlemleri sonrası serbest bırakıldı. Diğer 7 şüpheli ise emniyetteki işlemlerinin ardından bugün Bodrum Adliyesi’ne sevk edildi. S.E. isimli şahıs savcılıktaki ifadesi sonrası serbest kaldı. 

Hakim karşısına .ıkarılan şüphelilerden M.C. isimli şahıs adli kontrol şartıyla salıverilirken, R.E., H.K., S.C. ve Ö.B. isimli şahıslar ise çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı. 1 şüpheli şahsın ise işlemlerinin devam ettiği öğrenildi.