Silahlı Saldırıya 4 Tutuklama!

Bodrum’da 2 kişinin silahlı saldırı sonucu yaralandığı olayla ilgili gözaltına alınan 4 kişi tutuklandı. 

Silahlı Saldırıya 4 Tutuklama!

Bodrum’da 2 kişinin silahlı saldırı sonucu yaralandığı olayla ilgili gözaltına alınan 4 kişi tutuklandı. 

Çarşamba günü Eskiçeşme Mahallesi Büyük İskender Caddesi üzerinde yaşanan olayda, Gümbet Barlar Sokağı’ndaki bir mekandan çıkan 2 kişi, Büyük İskender Caddesi’ndeki evlerine girecekleri sırada, silahlı saldırıya uğradı. 

Olayda 2 kişiden biri topuğundan, A.A. ise sırtından yaralandı. Yaralılardan biri Bodrum Amerikan Hastanesi’ne kaldırılırken, sırtından ağır şekilde yaralanan A.A. ise Bodrum Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. 

Polis ekipleri saldırıyı gerçekleştiren kişi veya kişileri yakalamak için çalışma başlattı. 

YURTDIŞINA KAÇMAYA ÇALIŞIYORDU

Bodrum Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele ekiplerince yürütülen çalışma neticesinde olayı gerçekleştiren B.Ç isimli şahıs yurtdışına çıkmak isterken İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nda gözaltına alındı.  

Diğer şüpheliler H.N.U, O.P. ve H.A. ise Bodrum’un farklı mahallelerindeki ikametlerinde eş zamanlı operasyonla yakalandı. 

Şüpheli şahısların ikamet, araç ve üzerlerinde yapılan aramada 3 adet ruhsatsız tabanca, 70 adet fişek, 10 adet el telsizi ele geçirildi. 

Şahıslar emniyetteki işlemlerin ardından sevk edildikleri mahkemece ‘Ateşli silahla öldürmeye teşebbüs’ suçundan tutuklanarak cezaevine yollandı.