Şimdilik Trafiğe Açıldı!

Dünkü haber bültenlerimizde gündeme taşıdığımız Türkbükü’nde bir vatandaşın, özel mülkü olduğu gerekçesiyle kayalar döktürerek trafiğe kapattığı sokak açıldı.

Şimdilik Trafiğe Açıldı!

Dünkü haber bültenlerimizde gündeme taşıdığımız Türkbükü’nde bir vatandaşın, özel mülkü olduğu gerekçesiyle kayalar döktürerek trafiğe kapattığı sokak açıldı. Çıkmaz sokağın caddeye çıkışının ise bir hafta içinde kalıcı çözüm üretilerek, başka bir güzergahtan sağlanacağı bildirildi. 

Dün Türkbükü Bağarası Mahallesi 138 Sokak’ta bir vatandaş, kendi mülkü olduğu gerekçesiyle sokağın girişini büyük kayalar döktürerek trafiğe kapattı. Öğleye doğru yaşanan olayın ardından kayaları sokağın girişinde gören mahalleli gözlerine inanamadı. Bir gün boyunca kapalı kalan sokak için sabah saatlerinde Bodrum Belediyesi ekipleri tekrar bölgeye geitti. Taşların yoldan kaldırılmasıyla sokak yeniden trafiğe açıldı. 

Yetkililer mülk sahibinin sokağın açılmasına bir hafta için izin verdiğini ifade etti. Bir hafta içinde ise sokağın caddeye bağlanacağı başka bir bağlantı yolunun açılacağı belirtilerek soruna kalıcı çözüm bulunacağı açıklandı.