SKAL Kulübü Genel Kurul Yaptı

Bodrum Skal kulübü derneği olağan kurulu DTbH Bodrum Marina Vista Otel de yapıldı, genel kurul bir önceki dönem başkanı Mesut Durateymur ve yönetim kuruluna bir dönem daha görev yetkisi verdi.

SKAL Kulübü Genel Kurul Yaptı

Açılış ve yoklama ardından divan kurulu başkanlığı yapan Ahmet Biçer, denetim ve faaliyet raporlarının okunması ardından tek liste ile yapılan seçimde oylamalar yapıldı. Yeniden Bodrum Skal Kulüp başkanı seçilen DoublTree by Hilton Bodrum Marina Vista Otel Genel Müdürü Mesut Durateymur üyelere teşekkkür ederek, pandemi ve salgının hızla artarak ilerlediği bu günlerde kulüp olarak daha sık bir araya gelme ve kulübümüzü geliştirmek ve büyütmek için çalışmalarının devam edeceğini söyledi. 

2022 – 2024 Skal Kulüp Bodrum Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu;

Mesut Durateymur – Başkan
Hasan Hüseyin Fındık – Asbaşkan
Dilşat Alkan – Genel Sekreter
Barbaros Güneş – Sayman
Sinan Durukan – Üye
Hakan Gürsoy – Üye
Yiğit Girgin – Üye 

SKAL NEDİR?

SKAL, Dünya turizm profesyonellerinin küresel turizmi ve arkadaşlığı yaymaya çalıştığı uluslararası en yaygın ve en eski turizm sivil toplum örgütüdür. Bünyesinde, uluslararası seyahat ve turizm endüstrisindeki tüm sektörleri toplaması bakımından da Dünyada tektir. Skal toplam 99 ülkede 12839 turizm profesyonelini çatısı altında toplamıştır. 

Türkiye genelinde, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Bodrum, Marmaris, Kuşadası, Fethiye, Kapadokya, Alanya, Çukurova, Marmara, Eskişehir, Konya, Karadeniz ve Troya Kulüpleri olmak üzere toplam 17 kulüp ile 824 turizm profesyonelini çatısı altında toplamıştır.