Banner ad space:headerSELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-27" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-27 05:08:14' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-27 05:08:14' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=492checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-27" and view_hour=05 and campaign_id=492update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1656492

SOKAKLARINDA YAŞANAN SORUNLARA ÇÖZÜM BULUNMASINI İSTİYORLAR!

Geçtiğimiz eylül ayında yaşanan sel felaketinin üzerinden dokuz ay geçti fakat felaketin...

SOKAKLARINDA YAŞANAN SORUNLARA ÇÖZÜM BULUNMASINI İSTİYORLAR!
Geçtiğimiz eylül ayında yaşanan sel felaketinin üzerinden dokuz ay geçti fakat felaketin yarattığı sorunlar her noktada tamamıyla çözülebilmiş değil.

Yeniköy Mahallesi Elmadağ Caddesi üzerinde bulunan bir ara sokakta yaşayan mahalle sakinleri sel felaketinden buyana kesin olarak çözüme kavuşmamış sorunlarına artık bir çözüm bulunmasını istiyor. Mahalleli sokak kenarında bulunan derenin sel felaketinin ardından bozulduğunu ve daha iki ay önce ıslah edildiğini fakat dere ve sokak içindeki molozların temizlenmediğini ve asfaltlama çalışmasının hala yapılmadığı ifade ediyor. Mahalleli, yaşanabilecek olası yeni bir şiddetli yağışta derenin yeniden taşmasından korkuyor.

Bodrum Devlet Hastanesi'nin hemen altında bulunan sokakta ayrıca bir kısmı göçen yolun o günden bu yana onarılmadığı ve yavaş yavaş göçmeye devam ettiği dikkat çekerken, yolun araçlar için tehlike arzettiği görülüyor. Eskiden yol kenarında bulunan telefon direğinin ise çökmeden dolayı yolun alt kısmına inerek hemen hemen yan yattığı ve direği, bağlı olduğu telefon kablolarının tuttuğu dikkat çekiyor. Göçen yol, yolun altında bulunan bir evi de tehdit ediyor.

Mahalle sakinleri sokak boyunca bozuk olan yolun kimi kısımlarında arabaların altının vurduğunu anlatıyor.

Bölgede yaşamını sürdüren Soner Kahraman isimli vatandaş, Muğla Büyükşehir Belediyesi ve Bodrum Belediyesi'ni sorunun çözümü için defalarca aradığını belirterek şöyle konuştu:

"Geçen sene eylül ayında yaşanan sel felaketi sonrasında bozulan dereler daha iki ay önce ıslah edildi. Ondan sonra burayı böyle bıraktılar gittiler. Büyükşehir Belediyesini aradık, dediler ki biz orayı yapmıyoruz. Bodrum Belediyesini arıyoruz, onlar da biz yapmıyoruz. Bir kişiyi arıyorum beş kişiye bağlıyorlar. Elli defa aramışımdır belki. Tamam bugün yaptıracağız, yaptıracağız diyorlar. Hem derelerin içi dolu. Yolun bir kısmı da çökmek üzere. Orası için de özel mülktür, biz orayı yapamayız diyorlar. Burada 15'e yakın ev var. Fakat girişi tehlikeli şu an. Yoldaki molozları da görüyorsunuz. Sokağın girişindeki mazgalda da arabanın altı vura vura geçiyor" ifadelerini kullandı.