Kadınlar İçin Birlikte Çalışacaklar...

Eşitlik İçin Bodrum Kadın Platformu üyeleri, Ak Parti Bodrum Kadın Kollarını ziyaret etti. Ak Parti Bodrum İlçe Başkanlığı binasında gerçekleşen toplantıda kadınların sorunları masaya yatırılırken, sorunlara karşı birlikte mücadele etme noktasında fikir birliğine varıldı.

Kadınlar İçin Birlikte Çalışacaklar...

Bodrum AK Parti Kadın Kolları Başkanı Aydan Korkmaz ev sahipliğinde partili kadınlar ve Eşitlik İçin Bodrum Kadın Platformu üyelerinin gerçekleştirdiği toplantı sonrasında yapılan açıklamada; AK Parti Kadın Kolları ile Eşitlik İçin Bodrum Kadın Platformu'nun işbirliği içerisinde, Bodrumlu kadınlar için daha iyi bir gelecek oluşturmak için projeler üretmek için söz birliğine varıldığı belirtildi. Toplantıda kadınların sorunları ve çözüm önerileri konuşularak, sorunlarının çözümü için ortak çalışma grupları oluşturuldu.

Toplantıda söz alan AK Parti Bodrum Kadın Kolları Başkanı Aydan Korkmaz "Ortak noktamız kadınlarımız olduğu için, yapılacak tüm projelerde yer alıp destek olmak için yönetimimiz ile beraber katkıda bulunacağız" dedi.

Eşitlik için Bodrum Kadın Platformu Temsilcisi Nurgül Tarım ise yapılan toplantı ile ilgili şunları söyledi;

"Eşitlik İçin Bodrum Kadın Platformu olarak, kadınlarımız üzerine konuşmak ve platformda birlikte mücadele etmeye davet etmek için Bodrum Adalet ve Kalkınma Partisi Kadın Kollarına ziyarette bulunduk. Farklı kadın gruplarında aynı mücadeleyi verdiğimizi görmek, sorunların kaynağındaki sebeplerde buluşmak, mücadele yöntemleri ve çözüm önerilerinde mutabık kalmak, haklılığımızın gerçekliğinin yanısıra mücadelemize güç katacak bir sonuç olarak da kayıtlarımıza geçti. Ama'sız, fakat'sız, koşulsuz yanyana duracak ve kazanılmış haklarımızdan vazgeçmeyeceğiz" dedi.