Banner ad space:headerSELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-29" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-29 08:49:11' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-29 08:49:11' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=500checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-29" and view_hour=08 and campaign_id=500update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1658275

SOSYETE’NİN MEKANINDA AVUKATLAR DOLAŞIYOR

Sosyetenin yaz aylarında vazgeçilmez mekanlarından olan Türkbükü’nde avukatlar...

SOSYETE’NİN MEKANINDA AVUKATLAR DOLAŞIYOR
Sosyetenin yaz aylarında vazgeçilmez mekanlarından olan Türkbükü’nde avukatlar haciz işlemleri yapıyor. Son olarak sosyetenin en çok uğradığı mekanlardan olan Ship Ahoy’a ve Maki Otele giden avukatlar haciz işlemi gerçekleştirdi.

İstanbul’da bulunan bir ses ve ışık firmasını temsilen Bodrum’a gelen Avukat Mustafa Altunbaş, İcra Müdürlüğü personeli ile birlikte Türkbükü’ndeki işletmelere gitti.

Ship Ahoy’a giden avukat burada şirket ortaklarından Cemal Yarar’ı aradı. Mekan kapalı olduğu için kimseye ulaşamayan avukat ve icra müdürlüğü ekipleri tutanak tutarak durumu belgeledi. Cemal Yarar’ın Maki Otel’de de ortaklığı olduğunu düşünen avukat burada da evrak incelemesi yaptı.

Cemal Yarar’ın temsil ettiği firmaya yaklaşık 100 Bin TL borcu olduğunu ifade eden Avukat Mustafa Altunbaş, şunları söyledi:

“ Yaptığımız incelemelerde Cemal Yarar’ın buradaki işletmelerde ortaklığı olduğunu tespit ettik. Bu konuda inceleme yapak ve haciz işlemi gerçekleştirmek için Türkbükü’ne geldik. Maki otelde evrakları kontrol edeceğiz. Ship Ahoy’da haczedilecek birşey olmadığı için tutanak tuttuk” dedi.