SÖYLEYECEK SÖZÜ OLAN HERKES DAVETLİ

Bodrum Küçük Millet Meclisi tarafından, Bodrum Diyalog Grubu'nun destekleriyle 2...

SÖYLEYECEK SÖZÜ OLAN HERKES DAVETLİ
Bodrum Küçük Millet Meclisi tarafından, Bodrum Diyalog Grubu'nun destekleriyle 2 Mart Cumartesi günü saat.14.00'de Bodrum Ticaret Odası Meclis Salununda yeni Anayasa çalışmaları hakkında bir forum düzenlenecek.

Toplantıya yeni Anayasa süreci ile ilgili söyleyecek sözü olan herkes davet edilirken panelin iki ayrı bölümde yapılacağı açıklandı. Toplantıya CHP Muğla Milletvekili Ömer Süha Aldan, Akademisyen yazar Doç. Dr. Osman Can ve Emekli Cumhuriyet Başsavcısı Reşat Petek konuşmacı olarak katılacak.

Önceki gün panelin organizasyonunda görev alan temsilcilerin yaptığı son toplantıda Kent Haber'e Forumun içeriği ile ilgili bilgiler veren gazeteci yazar Ayhan Ongun şunları söyledi:

"2 Mart cumartesi günü saat: 14.00'de Ticaret Odasında forum düzenleyeceğiz, forumun konusu Yeni Anayasa süreci olacak. Bodrum Küçük Millet Meclisi olarak 8. toplantımızı yapacağız. Bu seferki toplantımızı bir forum olarak düşündük. Katılımcılar fikirlerini özgürce söyleyebilecekler. İki ayrı bölümde düzenlenecek toplantıda bütün katılımcılar konuya ilişkin fikirlerini açıklayacaklar. İkinci bölümde de konuklarımız söz alacaklar. Biz bütün siyasi partilere çağrı yaptık. Bodrum'da yaşayan söyleyecek sözü olan herkesi davet ettik. Yeni anayasaya ilişkin görüşlerini açıklamak isteyen herkesi toplantıya bekliyoruz" dedi.